WSPÓŁPRACA

Cześć! 
Bardzo cieszę się, że spodobał Ci się mój blog! Skoro zaglądasz do zakładki WSPÓŁPRACA, to znaczy, ze szukasz kogoś, kto wypromuje Twój produkt w nieszablonowy sposób. Bardzo dobrze trafiłeś! 

Drogi kliencie, droga agencjo, droga koleżanko i kolego – zanim zaproponujesz mi współpracę zapoznaj się z moimi wymaganiami. 
Blog, który obecnie przeglądasz jest blogiem lifestyl’owym, czyli znajdziesz w nim wiele własnych przemyśleń oraz porad. Takie posty pisze mi się najlepiej, bo wychodzą prosto z mojego serducha, jestem osobą szczerą, taką która ma swoje zdanie i nie przejmuje się opinią innych – takie właśnie są te wpisy, typowo moje, wychodzące z głębi mnie. Zajrzyj >> TU <<, a przekonasz się o czym piszę.

Tematyka rozwoju osobistego nie jest mi obca, więc z wielką przyjemnością dzielę się moją wiedzą z innymi. Afirmacje, pozytywne myślenie, karty afirmacyjne i potęga podświadomości – to główne zagadnienia, które mają na celu pomóc nam osiągnąć sukces. Jeżeli chcesz się przekonać jaką drogę wybrać, by dojść dalej niż inni zajrzyj >>TU<<.

Jeżeli jesteś początkującym kucharzem/kucharką, a musisz ugotować, bądź upiec pyszne i proste ciacho – właśnie u mnie znajdziesz szybkie, łatwe i bardzo smaczne przepisy, które oczywiście polecam i przyrządzam dość często. Zapraszam Cię również do zapoznania się z moimi przepisami >> TU <<.


Uwielbiasz kosmetyki, oraz różne nowości kosmetyczne? Świetnie trafiłeś/aś! To właśnie na mojej stronie znajdziesz wiele recenzji kosmetycznych, dodam, że każda z recenzji jest napisana rzetelnie, zgodnie z prawdą i moimi przekonaniami. Nigdy nie chwalę produktu, jeżeli zaszkodził mi, bądź nie przyniósł efektów takich jak obiecywał producent.  Na blogu w zakładce KOSMETYKI znajdziesz podział ze względu na twarz, ciało, włosy… Wejdź tam, może coś Cię zainteresuje.

To tylko kilka zagadnień, które znajdziesz na blogu. Wejdź na moją stronę, przejrzyj tematy, artykuły i napisz do mnie.  
Najważniejsze co musisz wiedzieć, to fakt iż promuję tylko to co jest odpowiednie dla mojego stylu życia, zgodne z moimi przekonaniami oraz są spójne z blogiem. Promując produkt utożsamiam się z nim i jego firmą. 


Więcej o mnie przeczytasz >> TU <<  oraz zapoznasz się z różnymi informacjami na mój temat na moim instagramie. Tam pod zdjęciami wyrażam swoje zdanie, motywuje innych, pokazuje czym jest rozwój osobisty i wiara we własne siły i możliwości. Pamiętaj, że te kilka słów nie pokaże Ci do końca jaka jestem, bo ciężko jest pisać o sobie. 


Jestem otwarta na różne formy współpracy zarówno z firmami, sklepami jak i agencjami.Z chęcią nawiążę współpracę ze sklepami odzieżowymi, drogeriami, hotelami, restauracjami, biurami podróży, księgarniami, wydawnictwami i wiele, wiele innych.

Jakiś czas temu kupiliśmy mieszkanie i jesteśmy w trakcie urządzania własnego M4, w związku z tym z wielką przyjemnością nawiążę współpracę z firmami do kampanii wnętrzarskiej. Jeżeli chcesz, by Twoje produkty zostały pokazane na moim blogu – pisz śmiało!

Zastanawiasz się pewnie jakie są formy współpracy ze mną i moją stroną. Z radością Ci przedstawię kilka punktów:
1. tekst sponsorowany na blogu
2. wyjazdy sponsorowane
3. długofalowe kampanie – cykliczne publikowanie artykułów
4. recenzje produktów lub usług
5. teksty na zamówienie
6. patronat marki bądź wydarzenia

Masz pomysł co do współpracy – napisz do mnie! Na wiadomości odpowiadam w ciągu 24 godzin! 
Cena kampanii/współpracy uzależniona jest od jej formy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Pisz!

Zapewne interesuje Cię jak wyglądają wpisy w jakimś stopniu sponsorowane?
Proszę bardzo – oto linki do nich:

https://www.dagmara-rek.pl/2019/10/miosc-zrozumienie-przyjazn-czyli.html
https://www.dagmara-rek.pl/2019/10/zycie-zaczyna-sie-po-trzydziestce-list.html
https://www.dagmara-rek.pl/2019/10/co-robic-aby-mazenstwo-przetrwao-dugie.html
https://www.dagmara-rek.pl/2019/10/suplementy-diety-w-formie-proszku.html
https://www.dagmara-rek.pl/2019/12/czego-mozna-nauczyc-sie-od-mezczyzn.html
https://www.dagmara-rek.pl/2019/12/prosta-droga-do-lepszego-zycia-moje.html
https://www.dagmara-rek.pl/2020/03/zanim-osiagniesz-sukces-najpierw-poznaj.html
kontakt@dagmara-rek.pl  <— Zapraszam do kontaktu ze mną!