CIAŁOKOSMETYKI

Mleczko do mycia rąk z jedwabiem – BingoSpa.

Od dłuższego czasu współpracuję z firmą BingoSpa. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na ich kosmetykach. Tym razem było podobnie, jestem zachwycona z tego co sobie sama wybrałam. Długo zastanawiałam się nad wyborem kosmetyków do przetestowania, w końcu po wielu przemyśleniach i przejrzeniu dokładnej oferty na stronie internetowej BingoSpa, mój wybór padł na:
Masło kakaowe do ciała, Kolagenowe mydło do stóp,  Mleczko do mycia rąk z jedwabiem oraz Borowinowy żel pod prysznic.

Po otrzymaniu przesyłki od razu zaczęłam testować wybrane przeze mnie produkty. Na pierwszy ogień poszło Mleczko do mycia rąk z jedwabiem.


“Jedwab BingoSpa pomaga  zachować wilgoć na powierzchni skóry wywołując efekt przyjemnego
i długotrwałego uczucia świeżości oraz gładkość – skóra staje się przyjemna w dotyku i nadjedwabiście gładka. Aminokwasy wchodzące w skład jedwabiu BingoSpa wnikają do wnętrza wierzchniej warstwy skóry, zwiększając i utrwalając, efekt głębokiego nawilżenia ( głęboki efekt kondycjonujący).

Polipeptydy – również będące składnikiem jedwabiu – posiadają silne właściwości błonotwórcze, tworzą na powierzchni skóry film chroniący dłonie przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych.”
Niby wygląd nie ma znaczenia, lecz.. wszystko co ładnie wygląda wydaje się być wspaniałe w środku. Tak było z mleczkiem do rąk. Podłużna przezroczysta buteleczka od razu przyciągnęła mój wzrok. Minimalizm napisów mnie bardzo zachwycił. W większości mydełek w płynie butelki są oklejone różnymi naklejkami z dużą ilością napisów oraz zdjęciem jednego z głównych składników. W tym przypadku – całe szczęście – tak nie ma. Na pierwszym planie widzimy firmę kosmetyku, następnie troszkę mniejszymi literami napisano do czego przeznaczony jest produkt. Całość tworzy bardzo ciekawy i fajny efekt. 
Dodatkowym plusem jest pompka, dzięki, której można bez problemu wycisnąć taką ilość mleczka, jaką potrzebujemy. Wystarczy jedna aplikacja, aby umyć dokładnie ręce. Dzięki temu mleczko jest bardzo wydajne. 
Konsystencja mleczka jest typowa dla mydeł w płynie, jest koloru lekko różowego. Zapach jest bardzo delikatny i przyjemny, który pozostaje przez dłuższą chwilę na dłoniach. Po użyciu mleczka możemy zauważyć, że nasze dłonie stają się delikatniejsze, co jest zasługą jedwabiu, który jest zawarty w danym kosmetyku. Nie wysusza skóry oraz nie podrażnia – przynajmniej u mnie żadne efekty uboczne nie wystąpiły. 
Plusy:
– wydajne
– przyjemny zapach
– nawilża
– nie wysusza
– nie podrażnia
– pompka, która ułatwia aplikację
– ładne opakowanie
– niska cena
Minusy:
Nie znalazłam żadnych.

Cena: 9zł


5 komentarzy do “Mleczko do mycia rąk z jedwabiem – BingoSpa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *