KOSMETYKITWARZ

Mleczko oczyszczające Nivea – Creme Care

Po całym dniu w makijażu przychodzi czas, który uwielbia chyba każda kobieta. Wieczór, to idealna pora na relaks, na zapomnienie o problemach mijającego dnia, a przede wszystkim to pora na domowe spa. Pierwszą czynnością, którą wykonujemy wchodząc wieczorem do łazienki, to zmycie makijażu. Niektórzy do tego używają płynów micelarnych, inni mleczek do twarzy. Ja tym razem wybrałam Mleczko oczyszczające do twarzy Nivea.

Od producenta

Pielęgnująca formuła sprawia, że
skóra jest oczyszczona, gładka i naturalnie piękna.

-dokładnie,
a zarazem łagodnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i makijażu 

-usuwa
nawet wodoodporny makijaż oczu 

-utrzymuje
naturalny poziom nawilżenia skóry 

-pielęgnująca
formuła z Euceritem®, pantenolem i niepowtarzalnym zapachem Kremu NIVEA jest
dostosowana do wszystkich typów cery


Moja opinia

Niestety, ale kolejny kosmetyk Nivea, który nie przypadł mi do gustu. W internecie przeczytałam wiele pochwał, lecz ja tego zrobić nie mogę. Fakt, mleczko ma kilka plusów, lecz liczba minusów jest o wiele większa, przez co mogę stwierdzić, że ten kosmetyk nie jest dla mnie. Niestety, ale mleczko nie usuwa dokładnie skóry z zanieczyszczeń i makijażu. Po użyciu go muszę sięgać po kolejny kosmetyk, np. płyn micelarny, by moja twarz pozbyła się makijażu. Dziwi mnie, że producent opisuje, iż owe mleczko zmywa wodoodporny makijaż. Plusem jest nawilżenie skóry po użyciu kosmetyku, dlatego zamiast kremu na noc, postanowiłam używać mleczka (po oczyszczeniu twarzy innym kosmetykiem, nawilżam wacik mleczkiem Nivea i przecieram twarz). Aby zetrzeć tusz do rzęs musimy potrzeć delikatnie wacikiem oko, inaczej niestety nie da się go usunąć. Niestety mleczko podrażniło mi oczy, przez co za każdym razem, gdy używałam do zmycia cieni i tuszu do rzęs – płakałam. Moja skóra jest fajnie nawilżona, do tego dochodzi standardowy zapach dla kosmetyków Nivea, którego uwielbiam, bo przypomina mi młodzieńcze lata. Produkt jest bardzo wydajny (co mnie denerwuje niestety). Stosuję go dwa razy dziennie od dwóch miesięcy (rano i wieczorem) i mam jeszcze prawie pół opakowania. 

Opakowanie kosmetyku jest typowe dla Nivea – niebieska buteleczka z białymi napisami. 

Plusy:
– zapach typowy dla kosmetyków Nivea
– nawilża skórę
– wydajny
– opakowanie standardowe dla produktów Nivea

Minusy:
– nie oczyszcza twarzy z makijażu
– nie usuwa wodoodpornego makijażu
– aby usunąć tusz do rzęs musimy delikatnie potrzeć wacikiem oko, nie wystarczy samo przyłożenie, tak jak przy płynach do demakijażu
– podrażnił mi oczy

Pojemność:
200ml

Cena:
ok 14zł
Przeczytaj również:

4 komentarze do “Mleczko oczyszczające Nivea – Creme Care

  • ja mam jeszcze opakowanie w tubce, ale mi również nie przypadł ten kosmetyk do gusty=u

    Odpowiedz
  • Miałam kiedyś to mleczko, byłam z niego zadowolona, choć na lato wydaje się być ciężkie, bo zostawia taką tłustą warstwę. Dla suchej skóry jednak idealne.

    Odpowiedz
  • Słyszałam, że zdecydowanie lepszy od tego mleczka jest dwufazowy płyn do demakijażu wie ktoś czy to prawda?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *