KSIĄŻKI ROZWOJOWEROZWÓJ OSOBISTY

#45 Dominika Dworak – “Wracając do siebie”

Jak już wiecie – uwielbiam książki, które tyczą się rozwoju osobistego. Teraz, gdy coś sama kupuję lub od kogoś dostaję to właśnie takie publikacje, które mogą coś wnieść w moje życie. Oczywiście nie twierdzę, że nic innego nie czytam. Nadal lubię czytać książki obyczajowe czy biograficzne i o takich będę nadal tu pisała. Pod koniec stycznia dostałam książkę “Wracając do siebie”, dni tak szybko lecą i tak wiele się dzieje, że dopiero ponad tydzień temu zabrałam się za czytanie jej. Poszło mi to dość szybko, ponieważ książka napisana jest prostym językiem, zrozumiałym dla każdego kto ją zacznie czytać.
Dominika Dworak - "Wracając do siebie"

‘Wracając do siebie” to szesnaście lekcji, które warto przeanalizować i wdrożyć w swoje życie. Ta książka jest potwierdzeniem moich słów, które wypowiadam czy też piszę do Was od dłuższego czasu. Dla mnie jest to znak, że moje własne doświadczenia, zdobyta wiedza oraz analiza wielu słów i czynów są prawdziwe i nie tylko ja wierzę we własne możliwości, a przede wszystkim w to, że rozwój osobisty jest bardzo ważny dla każdego człowieka. Te szesnaście lekcji, które autorka opisała w książce mają pomóc nam zrozumieć siebie, nasz świat ale przede wszystkim mają pokazać, że życie może być idealne, wystarczy tylko chcieć i zacząć inaczej patrzeć na to co nas otacza. Lekcje, które są opisane znacie doskonale, są nimi akceptacja, intuicja, wiara w siebie, zaufanie, odwaga, wdzięczność, empatia, żal, otwartość, odrzucenie, uważność, piękno, działanie, strach, miłość, magia. Książka jest podróżą do wnętrza własnego ‘ja’. Dzięki niej inaczej spojrzymy na swoje sukcesy i porażki, pozujemy czym jest miłość – nie tylko ja do drugiej osoby, ale przede wszystkim do samej siebie. Jeżeli zgadzasz się z tym co ja piszę, jeżeli podzielasz moje zdanie i wspólnie ze mną zmieniasz swój mały świat – sięgnij po tą książkę. Napisana jest tak lekkim piórem, że zatracisz się w niej całkowicie. Jak najbardziej polecam ją tym, którzy dopiero co zaczynają swoją przemianę. 

2 komentarze do “#45 Dominika Dworak – “Wracając do siebie”

  • Ja również cenię sobie książki o rozwoju osobistym. Staram się czerpać z nich to, co najlepsze, mając na uwadze, że nie każdy poradnik obiecujący cuda jest prawdą objawioną 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *