Profesjonalny płyn micelarny 3w1 – Eveline Cosmetics

Coraz rzadziej kupuję kosmetyki, więc to jest ten jedyny powód braku recenzji tu na stronie. Mimo wszystko bywają dni, gdy w prezencie dostaję jakieś nowości – nie tyle co nowości na półkach sklepowych, lecz dla mnie. Tak było i tym razem, dostałam coś z czego jestem bardzo zadowolona. Chcecie wiedzieć jakie jest moje ostatnie odkrycie? Czytajcie dalej…
Profesjonalny płyn micelarny 3w1 - Eveline Cosmetics

Moje ostatnie odkrycie? Profesjonalny płyn micelarny od @evelinecosmetics. Jak dla mnie – mistrzostwo! Doskonale usuwa makijaż, nawet ten najmocniejszy. Co najważniejsze – nie trzeba mocno pocierać, wystarczy przyłożyć wacik nasączony płynem na przykład do ust, potrzymać chwilę i gotowe. Tak samo jest z oczami – ja zazwyczaj używam ciemnych cieni a w tym przypadku nie mam problemów ze zmywaniem ich. Jak wiecie mam suchą skórę więc obawiałam się, że on wysuszy mi ją jeszcze bardziej. Nic takiego się nie stało i mam nadzieję, że przy dłuższym używaniu, skóra nadal będzie nawilżona. Kolejnym plusem jest zapach – delikatny i taki… Miły. A wiecie co jest najlepsze? Pojemność tego płynu micelarnego – aż 650ml – więc wyobraźcie sobie na jak długo wystarcza.
Jednym słowem – polecam!

3 thoughts on “Profesjonalny płyn micelarny 3w1 – Eveline Cosmetics

 • 13 kwietnia, 2020 o 4:42 pm
  Permalink

  Oj chetnie bym go poznala 🙂

  Odpowiedz
 • 13 kwietnia, 2020 o 8:38 pm
  Permalink

  Bardzo chętnie bym go sprawdziła 🙂

  Odpowiedz
 • 19 kwietnia, 2020 o 4:15 pm
  Permalink

  Mam miniaturkę i stosuję go sporadycznie – faktycznie nie podrażnia oczu i świetnie usuwa makijaż. Naprawdę dobry płyn! ale 650 ml miałabym chyba na rok albo i więcej!;)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *