KOSMETYKITWARZ

Przeciwzmarszczkowy krem Garnier na noc 25+

Budzisz się pewnego dnia i.. nagle uświadamiasz sobie, że masz.. ćwierćwieku. Najpierw zaczynasz myśleć o tym, że do trzydziestki coraz bliżej, ale zaraz Twoje myśli idą w stronę kosmetyków – jak to u maniaczki kosmetyków bywa. Wiesz, że od tej chwili idąc do drogerii będziesz szukała kosmetyków 25+. Tak i ja zaczęłam robić, gdy kilka dni po swoich urodzinach poszłam na kosmetyczne zakupy. Pomyślałam, że jest to czas, aby kupić krem na noc. Szukałam, przebierałam, aż zdecydowałam się na przeciwzmarszczkowy krem na noc Garnier 25+.
Przeciwzmarszczkowy krem Garnier na noc 25+

Roślinne komórki macierzyste poprawiają jakość bariery ochronnej skóry i przyspieszają odnowę naskórka. Ponadto wzmacniają połączenie skórno-naskórkowe oraz przeciwdziałają zmniejszaniu się ilości kolagenu, odpowiadającego za elastyczność skóry. Zastosowany w formule ekstrakt z kofeiny pomaga wzmacniać i pobudzać skórę.
Efekt: wygładzone pierwsze zmarszczki oraz widocznie nawilżona i rozświetlona skóra.
Stosowanie kremu wpływa na widoczne wygładzenie pierwszych zmarszczek i pomaga utrzymywać optymalny poziom nawilżenia skóry. Cera staje się rozświetlona i wygląda młodziej.

Z kremem polubiłam się od pierwszego zastosowania. Już samo opakowanie – elegancki słoiczek, w którym znajduje się krem urzekł mnie swoją prostotą. Do kosmetyków do twarzy podchodzę z wielką ostrożnością. Mam skórę delikatną, można rzec, że bardzo delikatną. Zazwyczaj stosuję kosmetyki wypróbowane, a nawet i takie dla małych dzieci z wrażliwą skórą. Kupując krem do twarzy postanowiłam zaryzykować i tak w moim koszyku pojawił się Garnier.
Jest to krem bardzo wydajny, wystarczy odrobina kremu, aby rozsmarować go na całej twarzy. Ma ładny, delikatny zapach. Mi kojarzy się on z kwiatami. Doskonale nawilża suchą skórę. I jest to widoczne już po pierwszym zastosowaniu kremu! Ja jestem posiadaczką naprawdę bardzo suchej skóry, ten krem jest dla mnie wybawieniem. Dzięki niemu, skóra jest nawilżona, wygładzona, a przede wszystkim krem nie zatyka porów. Nie zostawia tłustego filmu na twarzy, anie nie przetłuszcza naszej skóry. Według mnie ma on same plusy. Minusów nie znalazłam żadnych. 

Plusy:
– nie zatyka porów
– nie przetłuszcza skóry
– doskonale się rozprowadza
– ładny, lekki słoiczek
– delikatny zapach
– świetnie nawilża skórę
– nie zostawia tłustego filmu na twarzy

Minusy:
nie znalazłam żadnych

Przeciwzmarszczkowy krem Garnier na noc 25+

Przeciwzmarszczkowy krem Garnier na noc 25+

Przeciwzmarszczkowy krem Garnier na noc 25+

Jeden komentarz do “Przeciwzmarszczkowy krem Garnier na noc 25+

  • Fajnie, że tak dobrze działa:) Ja od kiedy jednak poznałam kremy w opakowaniach typu air-less to już mi cięzko wrócić do słoiczków.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *