CIAŁOKOSMETYKI

Żel Original Source – malinowo waniliowy

Po ostatnim zakupie żelu Original Source postanowiłam kolejny raz skusić się i wypróbować inne zapachy. Zachciało mi się czegoś słodkiego, ale nie mdłego. Czegoś, co będzie mi przypominało lato, ale i też czasy dzieciństwa. Idąc do drogerii wymagania miałam wielkie, dlatego obawiałam się, że nic nie spełni moich oczekiwań. Myliłam się ! Żel Original Source Wanilia i Malina jest idealnie taki jaki zapragnęłam mieć !

Soczysta malina i aromatyczna wanilia jeszcze nigdy nie tworzyły tak zgranego duetu. Nierutynowe doznania pod prysznicem gwarantowane! Nowy żel pod prysznic Original Source Raspberry & Vanilla Milk pachnie słodko jak puszyste pianki marshmallow. Zapewnia intensywne doznania, a skórę pozostawia pachnącą i nawilżoną. “


Dzień pełen wrażeń, pełen ruchu. Nie mogłam doczekać się, aż nadejdzie wieczór i wskoczę pod prysznic, aby chociaż na chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego, zrelaksować się. Nie sądziłam, że zapach waniliowo – malinowy tak intensywnie na mnie podziała. Nagle.. w jednym momencie przeniosłam się do czasów dzieciństwa jak i do ogrodu pełnego malin.

Niezwykłe połączenie malin i wanilii sprawia, że powracam myślami do czasów kiedy zajadałam się cukierkami zwanymi Jogusie. Widzę siebie biegającą po podwórku z kieszeniami pełnymi ulubionych smakowitości. Włosy rozwiewał wiatr, uśmiech pojawiał się na twarzy.. Dzieciństwo – czasy beztroskie, pełne radości. Czasy, w których żyło się chwilą, a jedynym problemem było zastanawianie się nad kolejnymi zabawami w dniu następnym.

Nagle.. przenoszę się do ogrodu pełnego malin. Słońce mocno świeci, ja ubrana w krótki top i spódniczkę idę zrywając z krzaka maliny. Moje podniebienie pieści cudowny słodko-kwaśny sok malinowy.. Rozpływam się..

Woda ścieka po moim ciele zmywając resztki żelu.. Powracam do rzeczywistości.. Nagle słyszę głos męża pytającego się co zjadłabym na kolację.  Już teraz nie mogę się doczekać kolejnego spotkania ze wspomnieniami. Czasu, w którym przeniosę się w magiczne chwile, w magiczne miejsca.

Pojemność: 500ml
Cena: ok. 12zł
Dostępność: Drogerie, ja swój kupiłam Rossmann’ie

Plusy:


– dobrze się pieni
– ślicznie pachnie
– zapach utrzymuje się długo
– przezroczysta butelka
– relaksuje
– przenosi w świat dzieciństwa
– łatwo się spłukuje
– nie wysusza

Minusy:

– mało wydajny

– po dłuższym używaniu zaczynam wyczuwać zapach malin i śmietanki – ani do plusów, ani do minusów tego nie zaliczę

Czy kupiłabym go raz jeszcze?
Z wielką przyjemnością i chęcią wrócę po niego i do niego.

9 komentarzy do “Żel Original Source – malinowo waniliowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *