CIAŁOKOSMETYKI

Borowinowy żel pod prysznic – BingoSpa

Borowinowy żel pod prysznic od BingoSpa jest ostatnim kosmetykiem, który dostałam w ramach współpracy. Zainteresowały mnie jego właściwości i zapewnienia producenta. Dzięki temu postanowiłam wypróbować go na własnej skórze.

“Borowina nie tylko leczy, ale również wspaniale pielęgnuje skórę. Przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia zachowanie pięknego wyglądu na długie lata. Borowina w zabiegach modelujących sylwetkę, likwidujących cellulit oraz rozstępy ma zasadnicze znaczenie odtoksyczniania tkanek objętych cellulitem, a co za tym idzie znacznemu zmniejszeniu skórki pomarańczowej oraz utracie centymetrów poprzez przyspieszenie metabolizmu komórkowego.
Poprawia jędrność skóry, która staje się napięta i gładka.”


Oczywiście butelka mnie bardzo zachwyca, ponieważ jest przezroczysta, dzięki której widzimy ilość żelu. Zamykana jest na zatrzask, pod którym kryje się “dziurka”, która pozwala odmierzyć odpowiednią dla nas ilość żelu. Niestety minusem jest to, że się nie pieni, tak jak tego bym chciała. Mimo aplikacji na gąbkę – piana jest dla mnie zbyt mała. Zapach jest przecudny – połączenie borowiny oraz męskiego perfumu. Dzięki połączeniu tych dwóch zapachów, żel jest idealny zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Wydajność żelu to kolejny wielki plus. Nie podrażnia i nie wysusza skóry, zapach pozostaje na skórze przez dłuższy czas.

Plusy:
– butelka odpowiednia do każdej łazienki, nawet tej najmniejszej
– bardzo ładny zapach
– odpowiedni dla mężczyzn jak i dla kobiet
– wydajny
– zapach pozostaje na skórze przez dłuższy czas
– nie podrażnia
– nie wysusza skóry
– niska cena – ok. 8 zł

Minusy:

– zbyt mało się pieniNie znalazłam innych minusówCzy bym wypróbowała żel raz jeszcze?Oczywiście, że tak !


A Wam jak się podoba zapach żelu borowinowego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *