KOSMETYKITWARZ

Oczyszczające plastry na nos – węgiel drzewny

Biedronka coraz częściej kusi nas świetny promocjami kosmetycznymi. Czasami mam wrażenie, że chce się prześcigać w tych ‘promkach’ z różnymi drogeriami. Właśnie na takiej promocji postanowiłam zakupić oczyszczające plastry na nos z węglem drzewnym. Wiele razy widziałam na portalach społecznościowych, że blogerki kupuja i próbują takie plastry. Każda z nich jest zachwycona, więc pomyślałam, że może i mnie ten zachwyt dopadnie. 
Oczyszczające plastry na noc - węgiel drzewny

Nie potrafię stwierdzić, czy plastry działają. Stosowałam je dwa razy w tygodniu, tak jak to zaleca producent i za każdym razem plaster był czysty. Jest to znak, że nie mam żadnych zaskórników (albo że plastry nie działają). Ciekawa jestem jak działają u osób, które owe zaskórniki mają. Jedno co mogę napisać, to fakt iż skóra po zdjęciu plasterka stała się delikatna i lekko nawilżona. Myślałam, że drugie opakowanie wykaże jakieś efekty – niestety myliłam się. Nawet stosując raz na jakiś czas plasterek jest czysty.
Osobiście nie polecam tych plastrów. Może (w sumie to mam nadzieję), że ktoś z Was będzie miał lepsze doświadczenia z nimi niż ja.


Zajrzyj również tu:
1. Odżywka do włosów stabilizująco odbudowująca Wierzbicki&Schmidt
2. Szampon do włosów Schwarzkopf Gliss Kur
3. Gdzie kupić kosmetyki naturalne?

6 komentarzy do “Oczyszczające plastry na nos – węgiel drzewny

 • stosowalam kilka plastrow na nos, ale zdecydowanie nie bylo u mnie wow 😀

  Odpowiedz
 • Miałam setki takich plastrów i jeszcze żaden nie zdziałał cuda. Wyciągają pojedyncze zaskórniki a najczęściej wcale.. no tak z nimi jest i tyle 😉

  Odpowiedz
 • Będę się za nimi rozglądać przy okazji zakupów w Biedronce. Wiele plastrów już stosowałam i zwykle jakieś zaskórniki mi ze skóry nosa wyciągały.

  Odpowiedz
 • Tych konkretnych plastrów na noc nie testowałam, ale te których używałam zazwyczaj nie pomagały, nie było żadnego WOW jak to obiecywał producent.

  Odpowiedz
 • Odkąd odkryłam węgiel drzewny nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez użycia kosmetyków z jego zawartością. Węgiel drzewny świetnie radzi sobie z moimi zaskórnikami.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *