CIAŁOKOSMETYKI

Inspired by Anna Wendzikowska – zawartość pudełeczka.

Ostatnio polubiłam boxy kosmetyczne. Wszystko dzięki JoyBox, który był jako pierwszy w moich rękach (pisałam o nim tu —>Wyprzedażowy JoyBox). Kosmetyki tak bardzo mi się spodobały, że gdy otrzymałam wiadomość o promocji pudełeczek Inspired by postanowiłam sprawić radość mężowi i sobie. Dla niego zamówiłam Inspired by Rafał Maślak (spis kosmetyków, zdjęcia w tym poście —> Inspired by Rafał Maślak), a sobie sprezentowałam Inspired by Anna Wendzikowska

Z pudełka jestem bardzo zadowolona. Znalazło się w nim 7 produktów i to nie są tylko i wyłącznie kosmetyki, co mnie zdziwiło (nie przeglądałam wcześniej zawartości opakowania, a wiem, że blogerki, które zakupiły box zapewne publikowały zawartość na swoich stronach). Miło ze strony Pani Anny, że dała coś innego niż tylko kosmetyki. Książka i zestaw biżuterii ucieszy zapewne każdą kobietę. Dodatkowo znajdziemy list od Anny oraz listę produktów, które znalazły się w pudełku.

1. Książka “PytAnia o Hollywood”
Cena: 44,90zł
2. Zestaw srebrnej biżuterii W.Kruk
Cena zestawu: 129zł
3. Lierac – multiwitaminowe serum rozświetlające.
Cena: 170zł/30ml
W boxie znajdujemy 8ml opakowanie.
4. Pease – róż do policzków.
Cena: 19,90zł
5. Liftingujący roll-on pod oczy – Delia.
Cena: 12zł
6. Spray unoszący włosy u nasady – Farmona.
Cena: 14zł
7. Baza pod podkład – Neauty Minerals.
Cena: 44,90zł
Każdy z tych kosmetyków jest dla mnie zagadką – co oznacza, że żadnego nie miałam do tej pory. Wydaje mi się, że testowanie będzie przyjemne, a samotne wieczory – gdy mąż będzie w pracy – będzie mi umilała książka. Oczywiście każdy z przetestowanych produktów znajdzie swoje miejsce tu na blogu w formie recenzji. 
Zawartość pudełeczka (nie licząc serum Lierac, ponieważ kwota jest podana za pełnowartościowy produkt, a my dostajemy “próbkę” na przetestowanie) wynosi 264,70zł. 

Kupiłam je tak samo jak Inspired by Rafał Maślak za 39zł plus 10zł koszty wysyłki. 

3 komentarze do “Inspired by Anna Wendzikowska – zawartość pudełeczka.

  • Zawartość naprawdę bardzo dobra, zastanawiam się od dłuższego czasu nad tym rodzaju pudełkami i chyba jedno zamówię. Zawartość twojego jest cudowna i nie tylko kosmetyki

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *