KSIĄŻKI

#32 Dorota Wachnicka – “Grzesznica”

Lubię, gdy w gazetach jako dodatek pojawiają się książki. Czasami można trafić na naprawdę lekką i ciekawą pozycję czytelniczą. Właśnie tak zdobyłam “Grzesznicę”, która zaciekawiła mnie już po przeczytaniu pierwszych kartek. 
Dorota Wachnicka - "Grzesznica"

Dominika w przeszłości wiodła bujne życie towarzyskie. Była prostytutką, lecz nie taką na którą stać wszystkich. Uwielbiała luksusy, bywanie na bankietach, kochała pieniądze i wygodne życie, więc interesowali się nią tylko bogaci biznesmeni. Jako luksusowa prostytutka bywała na wielu imprezach i poznała mnóstwo ludzi. Miała zasadę, że gdy kończy się jej wynajem – ona i dany mężczyzna nie znają się. Mimo tego kim była kiedyś Dominika, teraz wiedzie normalne życie jak każda kobieta. Jest żoną i mamą. Prowadzi dom najlepiej jak tylko potrafi, gotuje, piecze, sprząta. Dodatkowo pracuje na etacie w pewnej firmie. Relacje z pracownikami firmy układają się dość dobrze, oprócz kontaktu z jedną osobą – Michałem. Mężczyzną bardzo religijnym, oceniającym przez pryzmat wiary. Na pierwszy rzut oka jest to facet godny naśladowania – dobry mąż, idealny ojciec, świetny pracownik. Okazuje się, że Michał jest jednym z mężczyzn z przeszłości Dominiki. Próbuje on utrudniać jej pracę w firmie. Niestety ona na początku go nie poznaje i zastanawia się dlaczego Michał jest dla niej taki krytyczny, mimo iż swoją pracę wykonuje sumiennie. Mężczyzna będzie robił wszystko by rodzina kobiety dowiedziała się o jej przeszłości. Czy uda się to jemu?

3 komentarze do “#32 Dorota Wachnicka – “Grzesznica”

  • Jakoś nigdy nie kupuję gazet z książkami, zdecydowanie wolę sama zdecydować czy warto sięgnąć po książkę;) A ta historia…ciekawie się zapowiada!
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *