KOSMETYKIOCZY

Odbudowujący krem pod oczy – Naobay

Kremy typowo pod oczy używam rzadko, zazwyczaj o nich zapominam. Od kiedy, w którymś boxie kosmetycznym znalazłam odbudowujący krem pod oczy wprost zmuszałam się do stosowania go. Czas leci coraz szybciej, skóra również się zmienia, więc koniecznością było to, aby zacząć w końcu używać jakiś kremów. Nie zawsze pamiętałam o stosowaniu lecz z tygodnia na tydzień szło mi coraz lepiej i dzięki temu widać efekty – nawilżona skóra pod oczami.

Odbudowujący krem pod oczy - Naobay

Na samym początku muszę napisać, że niestety krem jest dość drogi – za 20ml kosmetyku zapłacimy 105zł. Kosmetyk jest dobry, lecz gdybym go nie znalazła w boxie, sama bym go sobie nie kupiła, szczególnie wtedy, gdy nie miałam okazji wypróbować go. Wracając do zalet kremu możemy zauważyć spore nawilżenie, ale tylko wtedy gdy zaczniemy go regularnie używać. Zmarszczki nie znikają całkiem, lecz zmniejszają się. Szybko się wchłania, więc bez problemu zaraz po aplikacji możemy nałożyć na twarz podkład. Na wieczór stosowałam większą ilość kosmetyku (białą warstwę), która stopniowo się wchłaniała. Mimo wszystko zastanawia mnie cena, skąd taka wielka? 

Zajrzyj również tu:

8 komentarzy do “Odbudowujący krem pod oczy – Naobay

 • Może ze względu na skład? Na cene kosmetyku składa się wiele czynników: reklama, opakowanie, składniki, certyfikaty…
  Nigdy nie miałam nic z tej marki, ale przyznam, że kiedyś stosowałam jeszcze droższy krem pod oczy:D Ale był naprawdę dobry w działaniu:)

  Odpowiedz
 • A może cena wywindowana na potrzeby boxu? Faktycznie spora!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  Odpowiedz
 • Uuu cena jest duża. Ja zawsze zapominam o kremach pod oczy więc widząc taką cenę to pewnie bym go nie kupiła:DFajnie że miałaś okazję go wypróbować 🙂 Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *