KOSMETYKIWŁOSY

Ekspresowy suchy szampon – L’biotica / Express dry shampoo

Nigdy nie byłam przekonana do suchych szamponów. Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że włosy po nim szybciej się przetłuszczają. W końcu pewnego dnia byłam zmuszona do użycia owego szamponu. Wychodząc z mężem na miasto nie mogłam poradzić sobie z włosami u nasady. Były one strasznie oklapnięte, a na mycie głowy było za późno. Właśnie wtedy na ratunek przyszedł mąż z ekspresowym szamponem do włosów marki L’biotica. Byłam sceptycznie nastawiona do takich nowości, lecz nie sprzeciwiałam się i… wypróbowałam. Moje włosy nagle uniosły się i wyglądały tak jak bym dopiero co umyła i wysuszyła włosy.  
Ekspresowy suchy szampon - L'biotica / Express dry shampoo


Opis producenta:


Moja opinia:
Bardzo, ale to bardzo cieszy mnie fakt, że mój mąż przyszedł moim włosom na ratunek trzymając w dłoni ten suchy szampon. Efekt pięknych włosów natychmiast gwarantowany. Pozostawia białe ślady na włosach, lecz wystarczy wyczesać grzebieniem, aby one zniknęły. Ma cudowny kokosowy zapach, który utrzymuje się cały dzień (ja wyczuwam, że to kokosy, lecz słyszałam różne opinie o zapachu). Jest mega wydajny, używamy dość często razem z mężem, właśnie do podnoszenia włosów u nasady. Nie używałam innych suchych szamponów, więc nie mam porównania, lecz aktualnie jesteśmy bardzo zadowoleni z niego i po raz kolejny udaliśmy się do drogerii by go zakupić. 
Zajrzyj również tu:

6 komentarzy do “Ekspresowy suchy szampon – L’biotica / Express dry shampoo

 • Nie znam. Kiedyś często sięgałam po suche szampony i faktycznie potrafią wybawić z opresji zwłaszcza jak się mocno zaśpi. Zawsze mam na wszelki wypadek taki szampon w łazience 🙂

  Odpowiedz
 • I ja go ostatnio kupiłam. Póki co jednak nie miałam jeszcze potrzeby testowania 😉

  Odpowiedz
 • Miałam go właśnie wczoraj wylądował w denku ???? bardzo fajny suchy szampon jako jeden z nielicznych się u mnie sprawdził. Cieszę się że Tobie też ????

  Odpowiedz
 • Zapach kokosków mnie ciekawi ;p po suche szampony sięgam dosyć rzadko, ale się przydaje 🙂

  Odpowiedz
 • Ja używam suchego szamponu innej marki i jest to kosmetyk, który potrafi uratować mnie w podbramkowych sytuacjach 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *