KOSMETYKITWARZ

Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami – Bandi

Nigdy nie miałam styczności z kwasami, więc ucieszyłam się, gdy otrzymałam krem z kwasem migdałowym. Wiele dobrego czytałam o kwasach, więc od razu pomyślałam, że to krem dla mnie i mojej skóry. Miałam nadzieję, że nie będzie mnie podrażniał, ani uczulał, ponieważ moja skóra jest dość delikatna i nie wszystkie kosmetyki mogę używać. Postanowiłam zaryzykować i… czytajcie dalej.
Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami - Bandi

Kwas jest polecany dla osób, które mają skórę naczynkową, suchą, łuszczącą się, czy też wrażliwą. Przy regularnym stosowaniu powinniśmy zauważyć oczyszczenie skóry, rozjaśnienie przebarwień, czy spłycenie zmarszczek. 
Krem starałam się stosować regularnie, zaraz po dokładnym oczyszczeniu twarzy, godzinę przed spaniem. Złuszczanie odbywało się w sposób niewidoczny, a sam krem nie podrażnił mojej skóry, a co ważne nie występowały żadne zaczerwienienia. Już po pierwszej aplikacji zauważyłam, że moja skóra zrobiła się gładsza oraz lekko nawilżona.  Niestety nie mogę powiedzieć nic o spłyceniu zmarszczek, ponieważ ich nie mam. Krem dość szybko się wchłania, a jego konsystencja – żelowo-kremowa nie jest tłusta, dzięki temu bardzo wydajna. Zapach jest dość neutralny. Musimy pamiętać, by nie stosować kremu w momencie, gdy jest następnego dnia słońce. Polecam go na zimowe dni. 
Wiem, że podczas stosowania tego kosmetyku u niektórych osób pojawiły się różne wypryski czy wykwity podskórne – nie przejmujcie się tym. To efekt oczyszczania skóry. Po tygodniu, maksymalnie dwóch wszystko wraca do normy. 
Krem kosztuje ok.69zł, lecz moim zdaniem jest wart swej ceny. 
Zajrzyj również tu:

7 komentarzy do “Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami – Bandi

  • Nie słyszałam o tym kremie. Opis świetny, wydaje mi się że idealny do mojej cery, ale cena mnie przeraża. 🙂

    Odpowiedz
  • Oczywiście, że lepiej zapłacić czasami więcej i mieć coś dobrego i sprawdzonego 🙂 A cena – i tak z czasem wyjdzie nam na to samo, jakbyśmy mieli kupować 3 kosmetyki o tym samym działaniu co jeden droższy. Obserwuje ♥

    Odpowiedz
  • Ja szału nie widzę w tych kwasach…ale może powinnam użyć jakichs droższych żeby zauważyć różnicę?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *