KSIĄŻKI ROZWOJOWEROZWÓJ OSOBISTY

Opracowanie zbiorowe – “#szefowe. Historie kobiet, które idą po swoje”

Jakiś czas temu otrzymałam książkę o kobietach, które mimo przeciwności losu nie boją się iść do celu. Ja co prawda wiem co chcę robić w życiu i robię to od dawna. Realizuje swoje plany, spełniam marzenia i nie patrzę na to, że czasami się potykam. Zwyczajnie wstaję, otrzepuję się i idę dalej. Takie też są bohaterki tej książki.

#szefowe to lekka i przyjemna (przynajmniej dla mnie) książka, którą można zaliczyć do tych rozwojowych. Każda z bohaterek jest inna i co innego w życiu przeszła, dlatego możemy zobaczyć, że nic nie jest w stanie nas zatrzymać w drodze po sukces. Nie jest to ani choroba, ani opinia innych… ograniczenia mamy jedynie w głowie! I to one nas powstrzymują przed zrobieniem kroku w przód. I tak jak ja zawsze powtarzam, że nic nie dzieje się bez przyczyny, tak i autorki tej książki mogły się o tym przekonać. W momencie, gdy myślały, że zamykają się przed nimi drzwi, okazywało się, że tuż za rogiem czekało na nich coś o wiele lepszego.

Polecam książkę każdej osobie, niezależnie od wieku i płci. Czytając każdą z opisanych historii przekonacie się, że wciąż macie szanse osiągnąć sukces! Wciąż macie okazje na założenie swojej działalności, na spełnienie jakiegoś marzenia, na zaplanowanie celu i osiągnięcie go.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *