KSIĄŻKI ROZWOJOWERELACJEROZWÓJ OSOBISTY

Logan Ury – “Plan na miłość czyli jak stworzyć fajny związek”

Kolejna książka rozwojowa czyli kolejne oczekiwanie czegoś co mnie zaskoczy. Niestety ale już po pierwszych stronach wiedziałam, że książka nie jest dla mnie. Czym bardziej zagłębiałam się w jej treść byłam pewna, że to co autorka napisała mam dawno za sobą – czyli randkowanie, zdobywanie miłości i wszystko co z tym związane. Będąc w długim związku inaczej patrzę na takie książki i na to co się w nich znajduje.

Na wstępie zaznaczę, że według mnie książka jest idealna dla osób, które wchodzą w nowy związek. Polecam ją nastolatkom – niezależnie od płci! Dowiecie się z niej jak randkować, co robić, aby nie wpaść w różne pułapki. Zobaczymy jak prawdziwa miłość różni się od tych w książkach czy filmach, a dodatkowo poczytamy różne anegdotki dotyczące tego pięknego uczucia.

Książka podzielona jest na trzy rozdziały. W pierwszym znajdziemy informacje dotyczące przygotowań do randkowania, podstaw konwersacji, porównania życia z bajką. W drugiej zostaniecie zachęceni do ponownej randki z ukochanym, zobaczycie, że to co w tej chwili chcecie to… tak naprawdę jest złudne i jak się zastanowicie to dana rzecz nie była w ogóle Wam potrzebna. Trzecia część mówi o rozstaniu, o tym jak to zrobić z godnością, jak wyleczyć złamane serce i kiedy zdecydować się na kolejny etap w związku.

Jak sami widzicie, książka idealna dla nastolatek a nie dla osoby, która jest ponad 13 lat w związku. Ale warto przeczytać, by polecać ją innym. W szczególności zachęcam rodziców do zakupu tej książki dla swoich dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *