CIAŁOKOSMETYKI

Masło kakaowe do ciała – BingoSpa

Uwielbiam smarować się wszelakimi masłami i balsamami do ciała. Ciągle szukam nowości, poznaję nowe firmy, zapachy i konsystencje. Jedne mi odpowiadają, inne nie. Jak to ze wszystkim bywa… Obawiałam się masła kakaowego z BingoSpa, ale.. postanowiłam zaryzykować i wybrać je do przetestowania.


“Masło kakaowe do ciała BingoSpa  sprawi, że pielęgnacja Twojej skóry stanie się rozkoszą dla Ciebie, a Twoja skóra odwdzięczy Ci się promiennym blaskiem i jedwabistym dotykiem.
Kakaowe masło BingoSpa doskonale się rozprowadza i szybko wchłania. Jego delikatna konsystencja pieści skórę, nasycając ją odżywczymi składnikami. Odżywiona i zregenerowana skóra staje się miękka, nawilżone i pełna młodzieńczego blasku.”

Jest to masło, które nie wniosło nic dla mojej skóry. Nie zauważyłam żadnych zmian, ani tych na plus, ani tych na minus. Skóra po stosowaniu masła jest dokładnie taka sama jak przed stosowaniem. Myślałam, że po tygodniu stosowania zobaczę jakąś różnicę, lecz.. niestety tak się nie stało. Zużyłam całe opakowanie i.. moja opinia jest neutralna. Masło się dobrze rozprowadza i szybko wchłania. Zapach..? Hmm.. trudno go określić, ale nie jest ani mdły ani mocny. Ja masło stosowałam tylko na noc.

Plusy:
– dobrze się rozprowadza
– szybko się wchłania

Minusy:
– nie widziałam żadnych efektów po stosowaniu masła

Dostępność: BingoSpa

Cena: 16.50zł

Czy kupiłabym ponownie?
Nie, ponieważ wolę kupić jakiś balsam/masło, gdzie po stosowaniu będę widziała efekty jakieś.

2 komentarze do “Masło kakaowe do ciała – BingoSpa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *