INNEKULINARIAPOMYSŁY NA PREZENTYSTYL ŻYCIA

Noże kuchenne – Pikutek firmy Victorinox

Oprócz sztućców w domu potrzebne są również noże do krojenia wszelakich warzyw, owoców, obierania ziemniaków.. Długo szukałam odpowiedniego noża. Zależało mi na tym, aby dobrze się go trzymało oraz aby był bardzo ostry. Noże, które kupowałam po kilku użyciach tępiły się, mimo, że producent obiecywał.. “gwiazdy na niebie”. W końcu po długich poszukiwaniach trafiłam na stronę: http://ostry-sklep.pl/, w którym znalazłam idealne noże do krojenia i obierania. 
Uniwersalny nóż do obierania warzyw i owoców z prostym ostro zakończonym ostrzem długości 10 cm i długości całkowitej 20,5 cm.Rączka polipropylenowa zapewnia pewny chwyt oraz trwałośc na odbarwianie i uszkodzenia. Doskonała stal nierdzewna Victorinox. Nóż mozna myć w zmywarkach.”

Nóż jest rewelacyjny ! Największą zaletą jest wytrzymałość. Używam nóż od prawie miesiąca i nie mogę na niego narzekać. Mimo codziennego użytkowania jest wciąż tak samo ostry jak wtedy, gdy użyłam go pierwszy raz. Jest dobrze dopasowany do dłoni, nie ślizga się nawet przy mokrych dłoniach. Dodatkowym plusem jest niska cena. Plusy: 
– niska cena
– wytrzymałość
– mimo ciągłego użytkowania nie tępi się
– rękojeść dobrze dopasowana do dłoni
– ostry


Minusy:
Nie znalazłam żadnych


Dostępność: Nóż do obierania Victorinox ostrze 10 cm.“Wysokiej jakości nożyk z ząbkowanym ostrzem służący do drobnych prac kuchennych.  Rękojeść wykonana jest z antyposlizgowego plastiku o wysokiej wytrzymałości. Nóż ten doceniany jest zarówno przez profesjonalnych kucharzy jak  początkujących fanów kuchni. Ostrze Victorinoxa zapewnia dobre parametry cięcia i pozostaje ostry na bardzo długi czas.”

Podobnie jak poprzedni nóż, ten również jest rewelacyjny ! Kroi wszystko bez najmniejszego problemu, dodatkowo nie tępi się. Używam go około miesiąca i jestem mega zadowolona z niego. Noże innych firm po kilku użyciach nie nadawały się już do niczego. Ten nóż jest całkiem inny niż wszystkie. Posiada same zalety, nie znalazłam żadnych minusów w nim. Lekkość, ostrość, niska cena – to tylko kilka z plusów.
A ma on ich o wiele więcej. Przekonaj się sam/a ! Wydaje mi się, że nie ma lepszych noży niż te ! 

Plusy:
– niska cena
– ostry
– lekki

Minusy: 
Nie znalazłam żadnych minusów


Dostępność: Nóż kuchenny wielofunkcyjny4 komentarze do “Noże kuchenne – Pikutek firmy Victorinox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *