KSIĄŻKI

#49 Natalia Sońska, Agata Przybyłek – “Przyjaciółki”

O książkach napisanych przez Agatę Przybyłek już pisałam (“Bądź moim światłem” oraz “Najlepsze co mnie spotkało”) tak samo jak i o pozycjach czytelniczych Natalii Sońskiej (“Uwierz w miłość, Calineczko” oraz “Pierwsza miłość”). “Znałam styl pisania tych autorek, więc z wielką przyjemnością zabrałam się za czytanie jak dla mnie nowej książki “Przyjaciółki”. Powiem Wam jedno – książka wciągnęła mnie niesamowicie!
Natalia Sońska, Agata Przybyłek - "Przyjaciółki"

Gdańsk. Tu mieszka młode, szczęśliwe małżeństwo – Anna i Kamil. Z ich wielkiej miłości narodziła się córeczka, której dali na imię Basia. Kamil jest marynarzem, pracuje na statkach handlowych. Jak to bywa w tej pracy, spotkania małżonków nie są zbyt częste, lecz jak już są razem świata poza sobą nie widzą. Będąc na statku pewnego dnia Kamil zostaje porwany przez piratów. Nikt nie wie co się dzieje z mężem Anny. Ta odchodzi od zmysłów, całe szczęście, że ma przy sobie córkę, oraz rodziców i przyjaciółkę, którzy mieszkają w tym samym mieście co ona. To oni dają jej siły do dalszego funkcjonowania. Niestety pewnego dnia kobieta dostaje telefon. Jest podejrzenie, że Kamil nie żyje. 
Gdańsk. Ludmiła wraz z mężem Piotrem prowadzą rodzinną restaurację przy morzu. Mogłoby się wydawać, że mają wszystko i są szczęśliwi, lecz tak nie jest. Nie dość, że nie układa jej się w małżeństwie to w dodatku nie robi tego co kocha. Ludmiły marzeniem jest fotografia. Pewnego dnia dostaje propozycję współpracy ze znanym podróżnikiem. Ma razem z nim zwiedzać świat i robić piękne zdjęcia, które będzie on mógł publikować na swojej stronie. Po zastanowieniu się przyjmuje tą ofertę współpracy, lecz nie ma pojęcia, że właśnie ona zmieni całe jej życie. 
Jeżeli chcecie wiedzieć czy faktycznie Kamil nie żyje i jak odmieni się życie Ludmiły – koniecznie przeczytajcie książkę! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *