O mnie

Cześć ! 
Mam na imię Dagmara i jestem szczęśliwą żoną, spełnioną 30 letnią kobietą. Od siedmiu lat mieszkam w przepięknej Gdyni, wychowałam się w małym, cudownym miasteczku o nazwie Debrzno. Jestem Panią Domu, blogerką oraz Magistrem pedagogiki o specjalizacji resocjalizacja.
Chciałabym Cię serdecznie powitać na moim blogu, który powstał w maju 2012 roku.  Głównym powodem do założenia bloga była chęć dzielenia się recenzjami kosmetycznymi z innymi. Na początku pisałam “do szuflady”, dla siebie. Po pewnych przemyśleniach postanowiłam założyć bloga. Nigdy nie sądziłam, że blogowanie przyniesie mi tyle przyjemności i będzie trwało tak długo. Na blogu znajdziesz nie tylko recenzje kosmetyczne, ale także i sprawdzone przepisy kulinarne, poradnik dla Perfekcyjnej Pani Domu, sporo informacji na temat rozwoju osobistego oraz troszkę ciekawostek o mnie.
Jeżeli chcecie się dowiedzieć 50 przypadkowych faktów o mnie – zapraszam: 50 faktów o mnie. Powstała również druga część faktów o mnie – zapraszam: 50 faktów o mnie cz. II
Udzieliłam również wywiadu pewnej blogerce, zapraszam do zapoznania się z nim —> Wywiad ze mną
Moje i mojego męża (Dagmara i Dominik) odpowiedzi na temat związków —>Przepis na udany związek
Wywiad ze mną i moim mężem na temat małżeństwa —–> Mocne małżeństwo
Wywiad na temat książek —> Kobiecym Okiem
Współpracuję również z portalem naszadrogado.pl –  tam jestem specjalistą do spraw resocjalizacji —> Pedagog resocjalizacyjny
Jeżeli masz ochotę się ze mną skontaktować, możesz napisać do mnie wiadomość na adres: kontakt@dagmara-rek.pl
Możesz znaleźć mnie również na fanpage bloga: My World by Dagmara Rek
Masz problem z nastolatkiem, potrzebujesz pomocy? Pisz śmiało ! Wszelakie porady pedagogiczne i z zakresu resocjalizacji u mnie uzyskasz ZA DARMO.
Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną !
Pozdrawiam, Dagmara