CZAS WOLNYSTYL ŻYCIA

Seriale, które warto obejrzeć (według mnie) cz.1

Od jakiegoś czasu uwielbiamy oglądać seriale. Wszystko zaczęło się od La Casa De Papel, ten serial nas tak wciągnął, że dwa sezony, które jak do tej pory powstały, obejrzeliśmy w ciągu 3 dni. Siadaliśmy wieczorem i oglądaliśmy prawie do rana nie patrząc na to, że za kilka godzin trzeba wstać i iść do pracy. Smutek, który pozostał po ostatnim odcinku ‘topiliśmy’ w innych serialach. Teraz naszą tradycją są wieczory z serialami. Jeden kończymy, szybko rozpoczynamy drugi. Można powiedzieć, że nie ma dnia, abyśmy nie obejrzeli chociaż jednego odcinka. W tym wpisie chciałabym polecić Wam seriale, które warto obejrzeć, bo fabuła tak wciąga, że trudno przerwać seans. Na sam początek zapraszam Was do zapoznania się z pięcioma serialami, kolejne moje propozycje w następnych wpisach.

1. La Casa De Papel – Dom z papieruTen serial chyba już wszyscy znają. Ośmiu przestępców – ludzi wybranych przez Profesora – realizuje jego misternie przygotowany plan napadu na mennicę. Wydaje się, że skomplikowany plan bierze pod uwagę każdą przeszkodę i ewentualność, lecz nie wszystko idzie zgodnie z myślą Profesora. 

Seriale, które warto obejrzeć (według mnie)

2. Shades of Blue – Uwikłana


Uwielbiam patrzeć na grę Jennifer Lopez, więc z chęcią postanowiłam obejrzeć serial Uwikłana. W ogóle nie spodziewałam się, że aż tak bardzo nas wciągnie. Opowiada on o samotnej matce – policjantce, która zostaje zmuszona przez FBI do bycia tajnym agentem. Szereg zdarzeń, z którymi będzie musiała się zmierzyć stawiają ją w niekomfortowej sytuacji. Mianowicie będzie ona musiała donosić na swoich współpracowników i przyjaciół. Jak sobie z tym poradzi? Warto obejrzeć trzy sezony i się samemu przekonać.

Seriale, które warto obejrzeć (według mnie)

3. Mr. Robot


To serial, który na samym początku oglądało mi się bardzo ciężko. Pierwsze trzy odcinki były nudne i niestety z wielkim trudem je obejrzałam. Mimo wszystko nie poddałam się i postanowiłam przemóc się, by obejrzeć cały serial. I oczywiście udało się, po tych trzech odcinkach serial zaczął mnie tak ciekawić, że nie mogłam doczekać się kolejnych odcinków. O czym więc on jest?
Młody programista pracujący w dużej korporacji niespodziewanie spotyka tajemniczego hakera – Mr. Robota. Panowie zaczynają ze sobą współpracować i opracowują plan zniszczenia korporacyjnej Ameryki. Czy im się to uda, wiedząc, że główny bohater naraża swoje życie w związku z tą współpracą?

Seriale, które warto obejrzeć (według mnie)

4. Ślepnąc od świateł


Znany warszawski diler jest perfekcjonistą w każdym calu. O nim i jego życiu nic nie wiadomo, za to on zna wszystkich –  jego klientami są między innymi celebryci oraz politycy. Mężczyzna ma dość swojego życia i postanawia wyjechać za granicę, w międzyczasie z więzienia wychodzi gangster starej daty. Drogi obu mężczyzn się przecinają, co prowadzi do głębszego zastanowienia się dilera nad swoim życiem i wyborami, które kiedyś dokonał i które są przed nim.
Seriale, które warto obejrzeć (według mnie)
5. Odwróceni

Serial jest historią współpracy policjanta z gangsterem. Wbrew pozorom łączy ich wiele, między innymi miłość do rodziny. Główny bohater – policjant rozpracowuje mafię pruszkowską oraz wołomińską, lecz bez pomocy gangstera nie uda mu się to. Czy współpraca będzie udana? Czy policjant ‘odwróci’ przestępcę na tą ‘lepszą stronę’? Czy może będzie odwrotnie?

Seriale, które warto obejrzeć (według mnie)

Zajrzyj również tu:
1. Filmy, które są idealne na długie wieczory
2. Najlepsza żona na świecie to JA – według mojego męża
3. Zaakceptuj swoje niedoskonałości, pokochaj siebie

6 komentarzy do “Seriale, które warto obejrzeć (według mnie) cz.1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *