KSIĄŻKI

#62 Abby Jumenez – “To tylko przyjaciel”

Uwielbiam czytać opisy na okładkach. Ciągle zachęcają, by sięgnąć po daną pozycję i ja prawie zawsze zostaje skuszona. Tak było i tym razem! Oprócz tego, że spodobała mi się okładka – taka letnia, wakacyjna, z nutką romansu. To jeszcze opis, który zaciekawił mnie najbardziej. Przeczytałam ją w jeden dzień, no dobra w kilka godzin. I powiem Wam, że mam mieszane uczucia co do niej. Z jednej strony opowiada ona historię niby przyjaźni, lecz z drugiej porusza bolesne tematy jak strata ukochanego człowieka. Dodatkowo wspomnę, że jest to debiut!
Abby Jumenez - "To tylko przyjaciel"

Kristen Peterson prowadzi domową firmę zajmującą się nietypowymi akcesoriami dla psów, takimi jak na przykład schodki, po których nasz futrzak może wejść na kanapę. Praktycznie cały wolny czas poświęca swojej firmie i ukochanemu pieskowi. Praktycznie nie ma czasu dla przyjaciół, w dodatku jej dziwne poczucie humoru odstraszyło wielu mężczyzn. Od dłuższego czasu związana jest z Tylerem, lecz ten związek jest na odległość. Mężczyzna bowiem rozwija swoją karierę wojskową na zagranicznych kontraktach i praktycznie w ogóle się nie widują. Ich jedyny kontakt to rozmowy telefoniczne. Mimo tego Kristen jest wierna swojemu ukochanemu. 

Sloan to przyjaciółka dziewczyny, która niebawem wychodzi za mąż. Prosi więc o pomoc w przygotowaniach do tego najważniejszego dnia w życiu. Pewnego dnia Kristen poznaje drużbę Pana Młodego, bardzo przystojnego mężczyznę, który rozumie jej dziwny humor. Od początku pomiędzy nimi powstaje jakaś nić porozumienia. Josh oprócz tego, że jest przystojny to także zabawny, troskliwy i uczynny. Gdy Kristen zostaje bez stolarza, ten zamierza pomóc jej w realizowaniu zamówień firmy. Wydaje się, że tych dwoje idealnie do siebie pasuje, lecz kobieta jest wierna swojemu chłopakowi i nie zamierza wdawać się w romans z Joshem. Jak będzie wyglądało życie naszej bohaterki, gdy nagle zjawi się Tyler w jej domu..?
“To tylko przyjaciel” to lekka, wakacyjna lektura, którą warto przeczytać. Najbardziej zaskakuje zakończenie. To ono zmieni losy wszystkich bohaterów książki. Po przeczytaniu możemy uświadomić sobie, że oprócz dobrych rzeczy, jakie nam się przytrafiają czasami za rogiem czeka na nas smutek i łzy. Niestety te złe musimy zaakceptować, a uda nam się gdy mamy obok siebie przyjazne osoby. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *