KSIĄŻKI

E.Nawara, M.Falkowska – “Nieosiągalny”

Ta książka bardzo mnie zaskoczyła ale też i bardzo spodobała mi się. W ogóle nie spodziewałam się tego co się w połowie książki okazało. Jest to pierwsza część serii i wiem, że muszę poszukać kolejnych, by dowiedzieć się co u bohaterów się wydarzyło.

Olimpia mieszka w Toruniu i pracuje jako kelnerka. Podczas jej zmiany odbywa się pewna uroczystość – wieczór kawalerski Nicka – przyjaciela Williama. Jej zadaniem jest obsługiwać rozbawioną ekipę. Już na samym początku wpada w oko organizatorowi imprezy. William pragnie poznać ją bliżej, więc prosi o wspólny spacer połączony ze zwiedzaniem Torunia. W końcu Olimpia jako mieszkanka tego miasta zna różne ciekawe miejsca, które może pokazać mężczyźnie. Kobieta zgadza się, wspólny czas mija bardzo szybko i niestety każde z nich musi wracać do swoich obowiązków.

William nie potrafi zapomnieć o kobiecie, dlatego postanawia ją odszukać. Gdy w końcu znajduje składa jej propozycję nie do odrzucenia. Czy Olimpią ją przyjmie? Tego dowiecie się czytając książkę, co Wam bardzo polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *