CZAS WOLNYSTYL ŻYCIA

Filmy, które można obejrzeć w Święta Bożego Narodzenia i nie tylko…

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, wspólnego biesiadowania przy suto zastawionym stole, to także spotkania rodzinne, dzięki którym chociaż raz w roku możemy w spokoju usiąść i porozmawiać z bliskimi, którzy na co dzień są daleko od nas. Mimo całej radości jaka płynie ze świętowania musimy mieć czas dla siebie i swoich bliskich poza stołem i tym całym obżarstwem, które jest w te ważne dla nas dni. Usiądź wygodnie na kanapie z kubkiem gorącej herbaty i wraz z rodziną obejrzyj jakiś film, który albo rozbawi Was do łez, albo da nam coś do myślenia. I to wcale nie muszą być filmy z motywem świątecznym!

1. Listy do M / Listy do M 2
Polska komedia romantyczna, która nie tylko rozbawi nas, ale także pokaże, by nie zamykać się na uczucia innych. Ważne jest by dawać nie tylko sobie szansę, by zapomnieć o przeszłości, bo przyszłość może przynieść nam o wiele więcej pozytywnych rzeczy. 
2. Miłość bez końca


Zakazana miłość… Młodzi ludzie zakochują się w sobie, lecz na swej drodze potykają się o wiele przeszkód. Jeżeli ich miłość jest prawdziwa, przetrwa wszystko, nawet opór ze strony ojca dziewczyny.

3. Poznaj moją żonę

Tom dowiaduje się, że zostało mu kilka miesięcy życia. Postanawia wykorzystać ten czas, by znaleźć dla córki i żony idealnego kandydata, który go zastąpi.

4. Dom nad jeziorem


Kate i Alex odkrywają, że mieszkają w tym samym domu, lecz dzieli ich różnica dwóch lat. Komunikują się ze sobą za pomocą magicznej skrzynki pocztowej.

5. Romans na haju


Nieszczęśliwy w małżeństwie Douglas rozpoczyna romans z lekomanką. Nowa relacja zmienia życie ich rodzin.


Czy jest coś, co byście dodali do listy?

Zapraszam również do przeczytania innych postów:


1. Święta Bożego Narodzenia – czas magii, miłości i radości
2. Najlepsza żona na świecie to JA – według mojego męża.
3. Zaakceptuj swoje niedoskonałości, pokochaj siebie.

4 komentarze do “Filmy, które można obejrzeć w Święta Bożego Narodzenia i nie tylko…

  • Moja lista wyglądałaby zupełnie inaczej, nie lubię za bardzo filmów o miłości, a już zwłaszcza komedii romantycznych.

    Odpowiedz
  • Moja lista wyglądałaby zdecydowanie inaczej, ale to raczej z powodu nie zbyt dużej sympatii do komedii romantycznych. Z filmów, które można obejrzeć w święta, ale nie tylko, uwielbiam "To wspaniałe życie" z 1946 roku. Pomimo upływu tylu lat od premiery jest on nadal aktualny, a atmosfera w nim jest niesamowita. Klasyk, z którym warto się zapoznać! Pozdrawiam 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *