KOSMETYKIPOMYSŁY NA PREZENTYPORADYSTYL ŻYCIA

Szczoteczka ORAL-B PRO 4000 SMART

O higienę trzeba dbać i o tym każdy wie. Tak samo jak każdego dnia dopieszczamy swoje ciało, twarz oraz włosy, tak i musimy dbać o zęby, bo i one są wizytówką każdego człowieka. Wybierając artykuły do mycia jamy ustnej zwracamy uwagę na wiele nawet tych najdrobniejszych szczegółów. Wybierając pastę zwracamy uwagę na jej przeznaczenie, czy ma być to odświeżająca, wybielająca czy do wrażliwych zębów. Zwracamy uwagę również na jej smak. Następnym krokiem jest wybór odpowiedniej szczoteczki. Wiele osób zastanawia się czy manualna, czy elektryczna. Każda z nich ma swoje plusy i minusy. Moim zdaniem szczoteczka elektryczna jest zdecydowanie lepsza od manualnej, pod każdym względem. 

Jakiś czas temu dostałam szczoteczkę ORAL-B PRO 4000 SMART. Ucieszyłam się z tego cuda, ponieważ wiele dobrego o niej słyszałam i czytałam. Ciekawa byłam, czy jest tak super jak opisują i jak obiecuje producent. Moja stara szczoteczka ORAL-B poszła w kąt, a na jej miejscu postawiłam moje nowe cacuszko. 
Jak to my – kobiety, zawsze (no dobra, prawie zawsze) zwracamy uwagę na wygląd. Tak było i tym razem u mnie. Nowoczesny design, a przede wszystkim całkiem inna rączka niż w starszych modelach ORAL-B, sprawiają, że mycie zębów już wtedy zaczyna być przyjemnością. Ale jak powszechnie wiadomo, wygląd nie jest ważny, tylko to co ona potrafi. A potrafi wiele i zaraz się o tym sami przekonacie!
ORAL-B PRO 4000 SMART posiada aż 6 końcówek wymiennych, dzięki którym Twoje zęby będą takie jakich oczekujesz. Pamiętaj o regularnej wymianie końcówek. Rób to co 3-4 miesiące!
Szczoteczka posiada trzy tryby mycia zębów:
1. Tryb czyszczenia codziennego -czyli kompleksowe czyszczenie zębów każdego dnia.
2. Tryb delikatnego czyszczenia – mniejsza prędkość, łagodne czyszczenie
3. Tryb wybielania – zmiany prędkości w celu usunięcia przebarwień.
Dodatkowym plusem jest wskaźnik nacisku szczoteczki do dziąseł. Gdy zbyt mocno naciśniemy, zapala nam się czerwona lampeczka. Dzięki temu mamy pewność, że nasze dziąsła nie zostaną podrażnione.
Bonusem jest aplikacja ORAL-B. Aplikacja posiada bardzo wiele funkcji, między innymi wykrywa położenie szczoteczki, czyli pozwala śledzić miejsce, które w danej chwili szczotkujesz. Dzięki temu nie ominiesz żadnego zęba. Codzienna aktualizacja sprawi, że będziesz regularnie dbać o higienę jamy ustnej. Aktualizacja jest bardzo pomocna, ponieważ dzięki niej nie tylko uzyskasz śnieżnobiały uśmiech, ale i także pozbędziesz się kamienia nazębnego oraz przykrego zapachu z ust. Codzienna pielęgnacja sprawi, że szczotkowanie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. 
Co znajdziemy w zestawie? Oczywiście szczoteczkę, dwie końcówki, ładowarkę oraz… UWAGA! domek dla naszych końcówek! Dzięki temu zawsze będziemy mieli je pod ręką, a oprócz tego końcówki będą bezpieczne przed różnymi bakteriami. 
Szczerze polecam szczoteczkę ORAL-B PRO 4000 SMART jest o wiele lepsza i bardziej funkcjonalna niż starsze modele.

Zapraszam również do przeczytania innych wpisów:


1. Dom to nie tylko ściany…
2. Zestaw noży kuchennych Gerlach – idealne na prezent.
3. Morze jedna z moich miłości…

2 komentarze do “Szczoteczka ORAL-B PRO 4000 SMART

  • dawno już przestałam używać, ale po tylu świetnych rekomendacjach mam ochotę powrócić do elektryka 😛 i szczerze żałuję, że samej nie udało mi się załapać na kampani 🙂

    Odpowiedz
  • Nie stosowałam nigdy tego typu szczoteczki do zębów, ale może kiedyś się skuszę. 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *