#48 Natalia Sońska – “Słuchaj głosu serca”

Uwielbiam książki napisane przez Natalię. Są one lekkie, z humorem ale także życiowe. Czyta się je bardzo szybko a co najważniejsze bardzo wciągają. Ucieszyłam się, gdy dostałam okazję, by przeczytać świąteczną pozycję tej autorki. Co prawa książkę przeczytałam jeszcze przed świętami, lecz nie miałam czasu, aby napisać recenzję. Mimo wszystko polecam ją nie tylko w okresie zimowym. 

Jagna to główna bohaterka naszej książki. Jest to 25 letnia Pani Psycholog mieszkająca w Katowicach. Jej serce i myśli wciąż krążą wokół gór – skąd pochodzi jej rodzina. Gdy tylko ma jakiś problem od razu wyrusza do swojej ukochanej babci Anieli. Kobiety starszej, schorowanej, lecz pragnącej przebywać jak najwięcej wśród ludzi.
Pewnego dnia Jagna poznaje przedstawiciela medycznego Piotra. Już od pierwszego spotkania zaczyna coś między nimi się dziać. Czuć, że jakiś romans wisi w powietrzu i zauważa to nawet jej koleżanka z pracy. Spotkania Jagny i Piotra są coraz częstsze i dzięki temu poznaje on rodzinę i przyjaciół naszej bohaterki. Kobieta tak bardzo była zaślepiona miłością, że nie zauważała co tak naprawdę dzieje się obok niej. Jednym z jej przyjaciół jest Janek, który jest w niej szaleńczo zakochany. Niestety Jagna tego nie widzi, dla niej istnieje tylko Piotr. Nagle związek Pani Psycholog zaczyna się psuć, pojawia się ta trzecia – żona Piotra, o której nigdy nie słyszała. Co zrobi Jagna? Pogodzi się z Piotrem czy w końcu zauważy jakim uczuciem darzy ją Janek? Zachęcam do przeczytania!

4 thoughts on “#48 Natalia Sońska – “Słuchaj głosu serca”

 • 27 kwietnia, 2020 o 13:21
  Permalink

  Dla mnie książki tej autorki są mdłe i przesłodzone 🙁

  Odpowiedz
 • 27 kwietnia, 2020 o 14:43
  Permalink

  Czasem lubię sobie sięgnąć po takie okruchy życia. 😉

  Odpowiedz
 • 27 kwietnia, 2020 o 15:50
  Permalink

  Oj niestety nie moje klimaty, ale moja bratowa ostatnio pytala o taka lekka ksiazke na wieczor, wiec z przyjemnoscia jej polece 😀

  Odpowiedz
 • 29 kwietnia, 2020 o 10:06
  Permalink

  Czytałam i podzielam Twoją opinię!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *