NASZE MIESZKANIESTYL ŻYCIA

Plakaty, które zmienią wystrój mieszkania – Gallerix

Chyba każdy z nas lubi co jakiś czas zmienić coś w swoim mieszkaniu, prawda? Mam dokładnie tak samo! Często przestawiam coś, zmieniam, przemieniam. Robię wszystko, aby w jakimś stopniu moje mieszkanie wyglądało nieco inaczej. Ale nie zawsze jest czas i są pomysły, aby przez pół dnia przestawiać meble z miejsca na miejsce. Często zmieniam tylko dodatki.

Teraz z pomocą przyszły mi plakaty od Gallerix. Wybór plakatów jest tak wielki, że zanim coś wybrałam musiało minąć kilka dni. Z pomocą przyszedł również mój maż, który wybrał kilka plakatów, które jemu się najbardziej spodobały. Plakaty wybrane przez męża zobaczycie za jakiś czas przy kolejnej zmianie wystroju mieszkania. Dzisiaj będziecie mieli okazję zobaczyć to co ja wybrałam.

Oczywiście, nie mogło być inaczej – wybrałam plakaty z motywem morskim. Najbardziej spodobała mi się ta huśtawka na plaży. Nie zamawiałam ramek (a też jest taka możliwość), bo mieliśmy swoje. Wiecie – ja poszłam na łatwiznę i poprzednie plakaty wyjęłam, a w to miejsce włożyłam nowe.

Jeżeli chodzi o plakaty, to są wykonane solidnie, na grubym brystolu. Podczas podróży są zabezpieczone tubami oraz kartonem. Dzięki temu nie mamy się o co martwić – one się w ogóle nie uszkodzą! Fajną opcją jest wybór rozmiarów – mamy ich wiele i zapewne każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

Jeżeli spodobały się Wam plakaty, które wybrałam, albo zwyczajnie szukacie czegoś do swojego domu czy mieszkania – to teraz możecie zmówić je (i nie tylko) z 30% zniżką. Wystarczy podczas składania zamówienia wpisać kod: dagmara.rek30 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *