POMYSŁY NA PREZENTYSTYL ŻYCIA

Prezenty dla nastolatków

No i w końcu dotarliśmy do końca – czyli do prezentów dla nastolatków. Wiem, że wszystko miało wyglądać inaczej, że teraz miałam pisać recenzje kosmetyczne, ale.. kurcze czas tak ucieka, że nawet nie miałam kiedy się za to zabrać. Obiecuję poprawę i następny post będzie recenzją prawdopodobnie jakiegoś perfumu. 

Z prezentami dla nastolatków jest o wiele łatwiej. Wszystko tylko zależy od tego co nasz nastolatek lubi robić, jakie ma pasje, hobby. Równie dobrze jest słuchać co nasza pociecha mówi – a często podpowiadają nam o czym marzą. Wystarczy wybrać się na mały spacer, albo na zakupy – a propozycja prezentu sama przyjdzie. 

1. Dodatki do aparatu – np. obiektyw. Oczywiście, jeżeli Wasza pociecha uwielbia robić zdjęcia. A zauważyłam, że co druga osoba w tych czasach marzy o byciu fotografem.

2. Laptop, notebook, tablet – coś na czym będzie można pisać na facebook’u, grać w gry, czy po prostu “latać” po internecie.

3. Model wymarzonego samochodu – bo przecież każdy mężczyzna, nawet nastolatek o czymś takim marzy.

4. Zestaw kosmetyków dla nastolatki. W końcu kobiety uwielbiają się malować.
1. Słuchawki – każdy nastolatek słucha muzyki na słuchawkach – warto kupić mu modne słuchaweczki, z których zapewne się bardzo ucieszy.

2. Aparat cyfrowy – przecież nie wszyscy muszą i chcą mieć lustrzankę.

3. Piłka do nogi, kosza, czy siatki. Sport to zdrowie.

4. Pieniążki – nastolatek sam wie co mu potrzebne, a 50zł czy 100zł zawsze się przyda na przyjemności.


Przedstawione przeze mnie propozycje są najbardziej przydatne nastolatkom – warto się zastanowić nad którymś z wymienionych prezentów. Zapewniam, że Wasz nastolatek będzie bardzo zadowolony.


3 komentarze do “Prezenty dla nastolatków

    • My kupiliśmy naszej nastolatce – czyli mojej szwagierce kubek magiczny z jej i naszym zdjęciem – bo chciała coś, aby przypominało jej o nas – czyli o mnie i moim narzeczonym , a jej braciszku. No i do tego dostanie tusz do rzęs.

      Odpowiedz
  • jestem bardzo zaskoczona, ale pozytywnie! jest to pierwszy blog (a przeglądam ich trochę), na którym znalazłam propozycje prezentów dla dzieciaków i nastolatków! I przyznam, że podrzuciłaś mi kilka pomysłów dla mojego rodzeństwa 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *