CZAS WOLNYSTYL ŻYCIA

Po prostu piękne targi – Targi Uroda Gdańsk

Czy są tu osoby, które lubią a może kochają Trójmiasto? Mam nadzieję, że tak! Mam dla was świetną informację! Już w dniach 15-16.10.2022 czyli w następny weekend możecie wybrać się w te moje piękne strony. Nie dość, że odwiedzicie Gdańsk, wybierzecie się na mały spacer plażą, to dodatkowo możecie wpaść na Targi Uroda, które odbędą się w AmberExpo. Co to za targi i jakie atrakcje na was czekają – tego dowiecie się czytając dalej…

Targi Uroda to wydarzenie, na którym zapoznacie się z najnowszymi trendami fryzjersko – kosmetycznymi. To jeszcze nie wszystko! Organizatorzy przewidzieli mnóstwo ciekawych warsztatów, z których macie możliwość wynieść dużo informacji, które zapewne od razu wdrożycie w życie czy też w rozwój swojej działalności. Dodatkowo dla tych wszystkich, którzy lubią pomagać mam świetną wiadomość!

“Czesanie za uśmiech” to cudowna akcja charytatywna, dzięki której możecie pomóc Hospicjum Pomorze Dzieciom. Na czym cała akcja będzie polegała? Już wyjaśniam… Mistrzowie Fryzjerstwa w zamian za jakiś datek do puszki, która będzie stała na ich stanowiskach, wyczarują wam super fryzurkę. To dokładnie zrobią? Zapewne wszystko zależy od tego jak się dogadacie, więc nie martwcie się – nic nie zostanie wykonane bez waszej zgody. Wydaje mi się, że jest to świetna akcja, dzięki której nie tylko pomożecie podopiecznym Hospicjum, ale także wasze głowy, a dokładniej wasze włosy trafią w ręce “magików nożyczek”.

Nie zabraknie też wielu wykładów, z których zadowoleni będą wszyscy – panowie jak i panie.

Dietetyk kliniczny Klaudia Kubrak powie jaki wpływ na urodę ma dieta. Dzięki warsztatom każdy zrozumie, że to co je i pije ma dużo związanego z tym jak wyglądamy i jak się czujemy. Stan naszych włosów, paznokci i cery to zasługa tego co dostarczamy do wewnątrz naszego ciała. Zapewne wiele razy zauważyliście, że jedząc fast foody, pijąc alkohol i paląc papierosy nasza cera robi się szara, bez blasku. Odstawiając zaś wszystko co złe, nagle stajemy się jakieś promienne. Klaudia opowie co szkodzi a co pomaga naszemu wyglądowi.

Dorota Florek podczas wykładu z elementami warsztatu pokaże jak łączyć różne style, jak dobierać ubrania do koloru włosów, czy cery. Pomoże nam zbudować idealną garderobę, taką, dzięki której już zawsze będziemy wiedziały w co się ubrać. Pamiętajcie, że stylizacja do jeden ze sposobów wyrażania siebie. I tu panowie mogą być zadowoleni, bo w końcu nie usłyszą od swoich partnerek “nie mam się w co ubrać, musimy iść na zakupy”

Coraz więcej osób zakłada swoje działalności. Jest to przyjemna praca, bo ‘na swoim’, ale też wymagająca, w końcu musimy sami szukać klientów i w jakiś sposób ich przyciągać. Warsztaty pod hasłem: “Jak projektować politykę cenową w salonie?”, pomogą wam znaleźć odpowiedz na najważniejsze pytania, czyli: Gdzie szukać klientów?, Jak ustalać ceny, by nie stracić klientów?, Co zrobić, aby przyciągnąć klientów bez obniżania cen za usługi? Te warsztaty są idealne dla każdej osoby, bo każdy może te informacje, które przyswoi przełożyć na swoją działalność. Dlatego zachęcam do uczestniczenia w nich.

Oczywiście warsztatów będzie o wiele więcej. Zamiast rozpisywać się, to proponuję wejść na stronę Warsztaty wiedzy, by osobiście zapoznać się z planem warsztatów i wybrać ten idealny dla siebie.

Gościem honorowym Targów Uroda będzie chyba wszystkim znana wyjątkowa artystka, stylistka oraz projektantka Jaga Hupało. Wielu z was może znać Jagę z reklam w telewizji, gdzie pokazywała produkty do włosów, które współtworzyła. I w tym momencie zachęcam do zakupu biletów na Targi, bo właśnie ta mistrzyni będzie brała udział w akcji charytatywnej “Czesanie za uśmiech”.

Zapewne wiele pań ma ochotę wybrać się do Gdańska, lecz nie wiedzą co zrobić ze swoim partnerem na te kilka godzin. I tu uwaga! Mam dla was propozycję! Panowie niech idą z wami! Najlepiej to wprost na pokaz barberski, na którym dowiedzą się jakie będą trendy w najbliższym sezonie. Dodatkowo możecie zaprowadzić panów na stoiska z kosmetykami, być może zrobią wam jakiś prezent, albo kupią dla siebie coś nowego. A będzie z czego wybierać, bo na Targach znają się tacy wystawcy jak: Apis, Avon, Inglot, Kazaro, Loton Cosmetics, Manufaktura Lawenda, Sylveco, Stara Mydlarnia, Ziaja i wiele, wiele innych.

To jak, widzimy się na Targach? Mam nadzieję, że TAK!

Przypominam, o zakupie biletów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *