KSIĄŻKI

Wright Thompson – “Cena naszych marzeń. Sportowe biografie bez cenzury.”

Sportowcy na ogół są bardzo podziwiani przez swoich fanów. Często śledzi się ich życie, naśladuje styl ubierania się, czy kupuje promowane przez nich produkty. Często inni zazdroszczą im tej kariery ale mimo wszystko kibicują w osiąganiu kolejnych sukcesów. Książka “Cena naszych marzeń” przedstawia sylwetki ludzi związanych ze sportem w najbardziej ciężkich, trudnych chwilach dla nich.

Droga do bycia najlepszym jest bardzo ciężka. Często pełna wyrzeczeń, bólu ale i też łez. W książce znajdzie się aż 14 reportaży o znanych a nawet i legendarnych postaci. Jordan, Messi, Tiger Woods Dan Gable czy Muhammad Ali – to między innymi o ich drodze na szczyt przeczytamy.

Jedni po porażce się załamują a inni wstają silniejsi i dzięki jakimś niepowodzeniom zdobywają jeszcze większą motywację, by osiągnąć wymarzony sukces. Te reportaże odkrywają sekrety bohaterów, obdzierają je z tajemnic i słabości. Przekonamy się, że to co widać na szklanym ekranie to zasługa nieprzespanych nocy, systematycznej pracy, siły, wiary we własne możliwości a co najważniejsze ciężkiej pracy. Niestety z tym wiąże się też i to co złe – morze łez, kontuzje, problemy rodzinnych czy też samotność. Nie chce wszystkiego opisywać, lecz zachęcam każdego do przeczytania tej książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *