KSIĄŻKI

T.M. Frazier – “Posiadanie”

Mam to szczęście, że coraz częściej zaczynam czytać książki od drugiego a czasami i od trzeciego tomu. Tak właśnie było tym razem. “Posiadanie” to drugi tom serii. Niestety nie znając pierwszej części czyta się ciężko, ale mimo wszystko da się coś zrozumieć.

Jak to w książkach bywa – znajdziemy tu wątek miłosny, pełen szczęścia, romantyzmu, jak i smutku, morderstwa i cierpienia. Książka w ogóle mnie nie zaciekawiła i z tego co czytałam opinie – takie samo zdanie ma większość czytelników. Znajdziemy wątki, w których powinno być mnóstwo akcji, napięcia, powinno się czytać z zaciekawieniem i czekać na to co się wydarzy dalej – tak niestety nie jest. Z niecierpliwością czekałam na koniec książki, by nie zostawiać jej w połowie w szczególności, że jest taka krótka ( 210 stron).

Ale wracając do treści – kto czytał pierwszą część, będzie wiedział o co chodzi.

Sztuczka zostaje porwana przez co musi liczyć tylko i wyłącznie na siebie. U Ponurego też nie wiedzie się dobrze, zostaje aresztowany a co najgorsze w jego sypialni zostaje znalezione ciało. To sprawia, że jego życie komplikuje się coraz bardziej. Pewnego dnia dowiaduje się co dzieje się u jego ukochanej – Sztuczki. Po tych informacjach postanawia uciec z więzienia. Czy uda mu się to? Czy zdoła uwolnić swoją miłość, która jest torturowana?

Książka krótka więc i treści jest też mniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *