KSIĄŻKI

Carolyne Faulkner – “Znaki miłości. Spójrz na gwiazdy, odnajdź miłość.”

Wiem, że ta książka nie będzie dla wszystkich, ale też wiem, że jest wiele osób, które interesują się znakami, czytają horoskopy i sprawdzają czy znak zodiaku partnera pasuje do ich znaku. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy osób, to ta książka, a dokładniej przewodnik będzie idealny dla ciebie! W szczególności, że dzisiaj mamy walentynki! Czyli piękne święto miłości…

Już na samym początku w oczy rzuca się piękna gruba, sztywna okładka. Oj ona przykuła moją uwagę i to bardzo! Zaraz po niej otrzymujemy szereg różnych informacji na temat tego najpiękniejszego uczucia jakim jest miłość oraz dowiemy się jakie znaki zodiaku do siebie pasują.

Autorka tłumaczy czym jest miłość i jak należy ją postrzegać przez pryzmat znaków. To też fajna opcja do sprawdzenia partnera za nim pójdzie się na oficjalną randkę. Wystarczy znać tylko jego znak zodiaku, nic więcej.

„Dwoje nieznajomych może się w sobie zakochać już w chwili, gdy ich spojrzenia się spotykają – ponieważ nie jest to pierwsze spotkanie ich dusz.”

W tym poradniku znajdziemy różne pytania, które pomogą nam w poznaniu nie tylko siebie, ale i także partnera z którym jesteśmy, albo pokażą kogo szukamy, jeżeli jesteśmy singielkami. Fajne jest to, że autorka podkreśla, że należy pokochać samą siebie, a wtedy będziemy mogli pokochać kogoś innego.

Jeżeli interesujesz się astrologią i uważasz, że życie jest zapisane w gwiazdach, koniecznie weź w dłonie tą tak pięknie wykonaną książkę! Zapewniam cię, to będzie miło spędzony czas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *