#10 Natasza Socha, Agnieszka Krawczyk i inni… “Pierwsza miłość”

Kolejny raz kupiłam książkę, ponieważ do tego zachęciła mnie okładka. Wydawała mi się taka letnia i idealna do czytania na plaży. Tytuł jak tytuł – ja lubię książki z motywem miłosnym, więc ucieszyłam się, że czytanie na słońcu nie będzie męczące. Dodatkowo szczególną uwagę zwróciłam na ilość autorów. “Pierwsza miłość” to zbiór opowiadań o miłości szczęśliwej jak i tej trudnej i bolesnej. Powiem Wam, że książkę przeczytałam z wielką przyjemnością.

Pierwsza miłość może mieć wiele twarzy i kochać coś albo kogoś po raz pierwszy można na wiele sposobów. W tej książce znajdziemy wiele krótkich opowiadań mówiących o wszelakich uczuciach tych dobrych i tych złych. Są tam opisane historie, przy których zakręci się nam łezka w oku, ale także i te wesołe ze szczęśliwym zakończeniem. Czytając te opowiadania można spojrzeć na to wszystko z pewnej perspektywy, wyciągnąć jakieś wnioski, a może i nauczyć się czegoś od bohaterów. Jedno jest pewne, że powrócicie wspomnieniami do swoich pierwszych miłości. A może nawet spojrzycie na miłość, która siedzi obok Was, bo ona była, jest i będzie na zawsze tą pierwszą. Dodatkowym plusem jest to, że możemy poznać zupełnie nowych autorów i po przeczytaniu ich opowiadań widzimy styl pisania. Jeżeli nam się spodoba możemy szukać książek owych pisarzy. Więcej zdradzić niestety nie mogę, ponieważ musiałabym opisać każdą historię a przez to książka nie W skrócie – książka idealna na lato, do czytania na plaży bądź tarasie. 

5 thoughts on “#10 Natasza Socha, Agnieszka Krawczyk i inni… “Pierwsza miłość”

 • 10 lipca, 2019 o 21:20
  Permalink

  Idealna na prezent dla siostry, ona lubi takie książki

  Odpowiedz
 • 11 lipca, 2019 o 13:13
  Permalink

  Ha, moją siostrę tez kręcą takie książki. Ciekawe, czemu tak jest 😀 Ja wole horrory i psychologiczne, ale do romansów tez mam słabość. zapraszam do mojego bloga

  Odpowiedz
 • 11 lipca, 2019 o 18:55
  Permalink

  Właśnie zamówiłam, mam nadzieje ze sie nie zawiode

  Odpowiedz
 • 7 sierpnia, 2019 o 10:55
  Permalink

  Taką lekką książkę chętnie przeczytam. 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *