INNEKULINARIAPOMYSŁY NA PREZENTYSTYL ŻYCIA

Zestaw noży kuchennych Gerlach – idealne na prezent.

W lipcu tego roku mogliście przeczytać wpis na temat aranżacji naszego przyszłego mieszkania. Podawałam w nim przykłady kanap, mebli, zasłon, które chciałabym, by pojawiły się w naszym nowym mieszkaniu. Ale nie tylko wystrój jest ważny, ważne są również dodatki. Jako, że oboje z mężem uwielbiamy pichcić w kuchni, oprócz dobrych garnków, blach do pieczenia ciast, potrzebne są nam dobre noże, które będą w ładnym stojaczku, który możemy wygrawerować tak jak sobie zapragniemy.

Wiedzieliśmy, że sklepy stacjonarne odpadają, więc wiele czasu poświęciliśmy na szukaniu czegoś w internecie. Ciągle coś nie odpowiadało nam, a to cena – zbyt wygórowana jak na ‘zwykłe’ noże, a to stojak bez graweru, czy jakość noży. W końcu po długich poszukiwaniach trafiliśmy na stronę: eprezenty.pl
Ta strona to strzał w sam środek tarczy! Znajdziemy tam mnóstwo pomysłów na prezenty spersonalizowane, a przede wszystkim właśnie tam znaleźliśmy nasz nowy nabytek do kuchni, czyli zestaw noży kuchennych Gerlach. Oczywiście blok, w którym umieszczone są noże mogliśmy wygrawerować tak jak chcieliśmy. 
Markę Gerlach znam od dawna, więc od razu zdecydowaliśmy się na zakup właśnie tych noży. 
OD PONAD 250 LAT GERLACH TOWARZYSZY POLAKOM W KUCHNI I JADALNI.

Budowana przez ponad dwa wieki tradycja łączy ponadczasową elegancję z
najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi
nagrodami i wyróżnieniami.
GERLACH S.A. DZIŚ
Współcześnie
Gerlach to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, sukcesywnie wdrażające
nowoczesne rozwiązania i czerpiące z wielowiekowej, bogatej tradycji. Na
przestrzeni ostatnich lat oferta marki Gerlach została znacznie poszerzona, a
niezmiennie wysokiej jakości produkty zdobywają uznanie konsumentów. Dzięki
temu Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w
Polsce, co w ostatnich latach potwierdzają wyróżnienia prestiżowego konkursu
Superbrands oraz inne nagrody i tytuły.”

Mam mieszane uczucia co do zamawiania rzeczy przez internet. Wiele razy zdarzyło się, że zamawialiśmy coś na prezent o wiele szybciej i… niestety dana rzecz nie przyszła w terminie, w którym obiecywał sklep. Dlatego i teraz obawiałam się, że na nasze noże będę musiała czekać tygodniami. Moje obawy były zupełnie niepotrzebne! Zamówienie przyszło, tak jak obiecywał sklep – w ciągu 48h od zamówienia. Dodatkowo powiem Wam, że zamówienie składaliśmy w piątek popołudniu, a paczuszka w poniedziałek przed południem była już u nas. Patrząc na to, że kurierzy nie pracują w weekendy – paczka była o czasie!
Zestaw składa się z pięciu noży, które znajdują się w eleganckim bloku, na którym jest grawer, taki jaki sobie zamówiliśmy. Grawer jest solidnie wykonany, dzięki czemu – mamy nadzieję, że będzie się utrzymywał przez długie lata. Dodatkowym plusem jest fakt iż napis, który sobie zażyczyliśmy jest taki jaki chcieliśmy. Wszystko było robione według naszych pomysłów.
Noże jak to wszystkie noże marki Gerlach są solidnie wykonane oraz bardzo ostre. Praca z nimi będzie bardzo przyjemna – mam nadzieję. 
Już teraz myślimy o kolejnych zakupach na nowe mieszkanie. Sądzimy, że i tym razem wybierzemy stronę eprezenty.pl i tam zakupimy kolejne potrzebne gadżety do naszego gniazdka. 

Grawer jest odpowiedni i imiona również. Mariola – bo tak mówią na mnie znajomi. Heniek – bo tak mówię na mojego męża.

3 komentarze do “Zestaw noży kuchennych Gerlach – idealne na prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *