KSIĄŻKI ROZWOJOWEROZWÓJ OSOBISTY

Antti Ervasti – “CupOfTherapy. Jak dbać o siebie, by być szczęśliwym i dawać szczęście innym”

W tym zabieganym świecie coraz częściej sięgamy po jakieś poradniki. Chcemy żyć lepiej, wolniej, przyjemniej a co najważniejsze szczęśliwiej. Gdy jesteśmy szczęśliwi, wszystko wydaje się łatwiejsze a co najważniejsze ludzie obok nas są również bardziej zadowoleni. Szczęście mnoży szczęście… Dlatego przybywam do Was z poradnikiem, który ma zmienić spojrzenie na nasze życie i to co nas otacza.

“CupOfTherapy. Jak dbać o siebie, by być szczęśliwym i dawać szczęście innym” to mini poradnik. Znajdziemy w nim mnóstwo krótkich historyjek, których zadaniem jest pomóc nam w życiu codziennym. Czy tak właśnie jest? Moim zdaniem nie i dziwię się, że na okładce jest napisane – Bestseller z Finlandii – rozumiem, że tam może jest inne podejście do wszystkiego, ale w naszym kraju ta książka raczej nie zrobi furory. Nie wiem, może ja jestem wymagająca – ale jak dla mnie w książce znajdzie się to samo co już wiemy. Być może zbyt dużo książek już przeczytałam, że takie krótkie opowiadania w ogóle na mnie nie działają. I wydaje mi się, że jeżeli jakaś osoba faktycznie szuka pomocy, bo zmaga się z jakimś problemem – tu jej nie znajdzie.

Nie twierdzę, że ta książka jest zła, lecz nie jest to czego oczekiwałabym po niej – szczególnie jeżeli opis na okładce brzmi: “…może zmienić Twoje życie na lepsze!”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *