KSIĄŻKI

Ewelina Podrez-Siama – “SEO dla blogerów, influencerów i marek osobistych”

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że to specyficzna książka, która nie będzie dla każdej osoby. Jeżeli nie prowadzisz własnej strony, własnego bloga, to… rzeczy w niej zawarte nie będą w ogóle cię interesowały.

Autorka w przyjemny i łatwy do zrozumienia (dla osób, które interesują się tym) sposób tłumaczy jak zwiększyć widoczność swojej strony. Opowiada o różnych trikach i wskazówkach, dzięki którym nasze wpisy będą pokazywały się na wyższych miejscach w wyszukiwarce. Jak wiemy, słowa kluczowe to podstawa, a pani Ewelina pomaga nam wybrać te najlepsze, które przyniosą jakieś efekty. Dowiemy się również tego jak powinien wyglądać blog, albo jakaś inna strona, którą prowadzicie, by przyciągnęła uwagę swoim wyglądem. Poznasz również programy, które pomogą ci w osiągnięciu wymarzonego celu, jakim są wysokie statystyki strony.

Niestety książka jest napisana skomplikowanym językiem i tu mam na myśli osoby, które nie prowadzą swoich stron. Jest w niej dużo wyrażeń branżowych, więc zapewne większość osób może nie wiedzieć o co chodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *