KSIĄŻKI

#4 Karolina Wilczyńska – Kawiarenka za rogiem / Życie na zamówienie czyli espresso z cukrem TOM 1

Książkę Karoliny Wilczyńskiej kupiłam pod wpływem chwili – ładna okładka, ciekawy opis na niej. Coś czułam, że wieczór będzie miły za sprawą właśnie tej książki i nie myliłam się. “Kawiarenka za rogiem” to pierwsza część książki. Po przeczytaniu miałam niedosyt i z niecierpliwością czekam na premierę drugiej części. 

Główną bohaterką książki jest Miłka, która pomaga rodzicom prowadzić mały Pensjonat. Niespodziewanie umiera jej babcia, która na łożu śmierci wyjawia pewną tajemnicę. Załamana Miłka ucieka od swojej rodziny. Postanawia usamodzielnić się, więc w nowym mieście szuka pracy i mieszkania. Niespodziewanie trafia do “Kawiarenki za rogiem”. Pierwsze wrażenie jakie robią na niej pracownicy owej kawiarenki jest niezbyt miłe. Mimo wszystko postanawia skosztować wspaniałej herbaty w towarzystwie stałej klientki – wróżki. Miłka postanawia zostać na dłużej w Kawiarence, gdzie zaprzyjaźnia się z gośćmi. Niestety wciąż musi mierzyć się z wieloma problemami – między innymi prześladowcą Rafałem oraz tajemnicą, którą powierzyła jej babcia. Pewnego dnia poznaje małego Franka i jego rodziców. Czy ta znajomość zmieni jej życie? Czy upora się z problemami? 

Książka wciąga niesamowicie, dlatego zaczynajcie czytać dopiero wtedy, gdy macie pewność, że nikt i nic nie będzie Wam przeszkadzało. Gwarantuję Wam, że w postaci Miłki każda z Was znajdzie jakąś cząstkę siebie. 

3 komentarze do “#4 Karolina Wilczyńska – Kawiarenka za rogiem / Życie na zamówienie czyli espresso z cukrem TOM 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *