KSIĄŻKI ROZWOJOWEROZWÓJ OSOBISTY

Kasia Bem – “Happy umysł. Myśl sercem”

Kolejna książka rozwojowa i … powiem wam, że nawet mi się spodobała. Napisana fajnym, prostym językiem, że każdy zrozumie przekaz idący z treści.

Jak już wiecie, bo wiele razy pisałam to – nasz umysł, nasze myślenie ma wiele wspólnego z naszym życiem. Afirmowanie jest czymś co w jakimś stopniu pozwoli nam osiągnąć i uwierzyć w to co pragniemy. W każdej sytuacji, która nam się przytrafia musimy szukać czegoś pozytywnego. Czyli to jest dokładnie to o czym mówię od dawna.

Autorka stara się prowadzić z nami warsztaty. Całość podzielona jest na dwadzieścia jeden dni i na trzy etapy trwające po siedem dni. Każdy etap opowiada o czymś innym – umysł, ciało i serce. Czy przez prawie miesiąc można osiągnąć sukces? To znaczy spokój i spełnienie? Wszystko zależy od waszego podejścia i zaangażowania. Dodatkowo w książce znajdziecie pytania zadawane przez autorkę i miejsce na napisanie odpowiedzi.

Nie wiem co mogłabym więcej napisać o “Happy umysł. Myśl sercem”. Jeżeli lubicie tematykę rozwojową – ten książko-poradnik wam się spodoba, jeżeli nie wierzcie w takie rzeczy – zwyczajnie weźcie co innego do ręki. Czy ja polecam? Tak, warto podjąć się tych wyzwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *