KSIĄŻKI

Gabriela Gargaś – “Jeden rok na skok w bok”

Jest to druga część książki. Recenzje pierwszej, czyli “Jeden miesiąc na miłość” możecie przeczytać również na moim profilu. Autorka ma świetny styl pisania, taki, że książki czyta się naprawdę bardzo szybko i a co najważniejsze cała fabuła ciekawi.

W pierwszej części książki poznajemy bohaterów (RECENZJA PIERWSZEGO TOMU), którzy szukają miłości. W drugim tomie dowiadujemy się, że każde z przyjaciół ją znalazło. Ksenia związała się z Robertem, Blanka z Adamem, Daniel z Natanielem a Natalia z Michałem, chociaż w przypadku tych ostatnich nie wiadomo czy to związek czy tylko przyjaźń z… benefitami. Niestety ich – nazwijmy to – związek ulega zniszczeniu… Wkrada się rutyna, znikają te wszystkie motyki z brzucha. Na domiar złego każde z nich zaczyna czego innego wymagać od życia i drugiej osoby. To sprawia, że Natalia i Michał zaczynają się od siebie oddalać. I tu kolejny raz spotykamy się z szukaniem idealnego mężczyzny na Tinderze. Niestety trafia na różnych bardzo dziwnych mężczyzn – będzie się z czego śmiać. Czy któryś z nich okaże się tym na całe życie? Tego wam nie zdradzę!

Problemy zaczynają mieć pozostałe dziewczyny Blanka wie, że dzieci Adama są dla niego najważniejsze, Ksenia jest wzburzona tym, że jej ukochany Robert woli karierę od niej, a co ze związkiem chłopaków? Niby dzieje się dobrze, ale czy na pewno?

Świetna zabawa gwarantowana! Autorka ma taki lekki styl pisania, że aż chce się więcej jej książek brać do ręki. Osobiście polecam dwa tomy, co prawda można czytać oddzielnie, ale warto znać początek całej historii przyjaciół.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *