KSIĄŻKI

Mercedes Ron – “10 000 mil, które nas dzielą”

Na wstępie zaznaczę, że jest to drugi tom książki. Recenzje pierwszego znajdziecie niżej w postach. I śmiało mogę stwierdzić, że ta druga część jest o wiele lepsza niż pierwsza.

Nikki i Alex zostali rozdzieleni na wiele mil. Ale to nie zmienia faktu, że uczucie, które ich połączyło przez trzydzieści dni wciąż gdzieś w głębi serca się tli. W tej części zostawiamy Bali a przenosimy się do Londynu, gdzie odkryjemy mnóstwo tajemnic i rozwiążemy wiele zagadek. Znowu muszę to napisać – co to była za przygoda! Wkręciłam się w nią bardzo! Pochłonęła mnie do reszty! I to od samego początku!

Alex po powrocie do Londynu musi zmierzyć się z błędami z przeszłości. Ale… czy dziecko może być błędem? Nagle, niespodziewanie mężczyzna zostaje jedynym opiekunem dziewczynki, która okazuje się być jego córką.

Nikki przeżywa również ciężkie chwile. Jej ukochany wujek nie żyje w dodatku tuż przed wyjazdem Alex poinformował ją, że wypadek rodziców nie był przypadkowy i to ona, jako jedyna spadkobierczyni jest właścicielką ogromnej fortuny, jaką zostawili jej rodzice. Kobieta wraz z przyjaciółką zamierzają lecieć do Londynu, by odkryć tajemnice z przeszłości. Nikki dowiaduje się, że samolot, którym lecieli jej rodzice należał do rodziny Alexa.

Jak zareaguje Nikki na to, że jej ukochany ma dziecko? Co zrobi, gdy dowie się prawdy o swoim pochodzeniu i rodzicach?

Koniecznie zapoznajcie się z pierwszą częścią książki, a następnie z tą drugą! Warto! Gwarantuje, że książka bardzo was wciągnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *