KSIĄŻKI

Arthur C. Brooks, Oprah Winfrey – “Życie, którego pragniesz”

Lubicie książki rozwojowe? Jeżeli tak, to przeczytajcie tą recenzje, jeżeli nie – to idźcie dalej. A tak na poważnie to… już w pierwszych zdaniach napisze, że książka miała potencjał, ale… chyba nie jest wykorzystany, albo… ja za dużo wymagam.

Szczęście, tego chyba każdy z nas chce, prawda? Pragniemy uśmiechać się szczerze, żyć szczęśliwie każdego dnia. I właśnie tym zajmują się autorzy tej książki. Słowo – szczęście – jest oglądane z każdej strony. Jest pokazane jak sobie z nim radzić, co robić aby być szcześliwą osobą, jak je przyciągnąć do siebie i jak zatrzymać jak już je mamy.

Nie wiem co mam o tej książce napisać… Niby fajna, przydatna, lecz… czegoś mi w niej brakuje. Na pewno nie zapamiętam jej na długo. Miała być recenzja, a wyszedł opis… Cóż… nie zawsze książka nam się podoba. Mnie do jej przeczytania skusiła Oprah… myślałam, że wspólna książka z Arthurem będzie… jakimś wywiadem, jakąś konwersacją, gdzie jedna i druga strona będą dość dużo mówiły… Tu zdecydowanie Oprah jest za mało…

Czy polecam? Przeczytajcie sami i sami oceńcie książkę. Ja na pewno do niej nie wrócę, dla mnie to książka na jeden raz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *