KSIĄŻKI

#50 Karolina Staszak – “Endometrioza”

Czytam nie tylko książki obyczajowe, na mojej półce znajdą się też takie, które ze mną nie mają nic wspólnego. Jakiś czas temu dostałam do zrecenzowania książkę o Endometriozie. Zaczęłam czytać.. No bo kto wie, może ktoś z mojego otoczenia zmaga się z tą chorobą. Czasami warto zapoznać się z czymś nowym, poznać problem w inny sposób. Dzięki temu podczas rozmów będę mogła spojrzeć na całą sytuację z innej strony.
Karolina Staszak - "Endometrioza"

Już na samym początku mogę Wam zdradzić, że książka jest świetna, szczególnie dla osób, które zmagają się z tą chorobą. Ja oczywiście nie mam doświadczenia jeżeli chodzi o tą tematykę i chorobę, lecz czytając książkę dowiedziałam się mnóstwo przydatnych rzeczy. Dzięki niej nie tylko poznałam autorkę – Karolinę, ale także jej życie i zmagania się z chorobą. Jest to bardzo osobisty pamiętnik, który warto przeczytać. Dodatkowo znajdziemy w nim rozmowy ze specjalistami, którzy rozwieją każdą naszą wątpliwość. 
Endometrioza jest chorobą wielu kobiet, lecz mało kto o niej mówi wprost. Na ogół jest odbierana jako wstydliwy i bolesny problem, lecz ja tego tak nie ujmuje. Dla mnie jest to choroba jak każda inna dlatego z wielką przyjemnością zapoznałam się z tą książką. Według mnie nie ma się czego wstydzić, tylko trzeba podziwiać kobiety, które mówią wprost o tym z czym się zmagają. Wielkie ukłony dla Karoliny, że odważyła się napisać tak wspaniały poradnik! 
Polecam ją z czystym sumieniem!

2 komentarze do “#50 Karolina Staszak – “Endometrioza”

  • To koszmarna choroba z którą zmaga się coraz więcej kobiet, dobrze że piszesz o tak wartościowej publikacji…
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *