KSIĄŻKI

#72 Ludka Skrzydlewska – “Negatyw szczęścia. Fine” Tom 2

“Negatyw szczęścia” to dwutomowa opowieść o świecie mody, rywalizacji oraz intrygach pracowników prestiżowego domu mody Di Volpe. Mogliście już na blogu poczytać o tym co wydarzyło się u młodej Aleksandry, która wyjechała do Mediolanu. W tej części dowiemy się czy nasza bohaterka faktycznie jest donosicielem i czy to przez nią najnowszy katalog trafił do konkurencyjnej firmy. 
Ludka Skrzydlewska - "Negatyw szczęścia. Fine" Tom 2

Sasha zostaje bezrobotna. Doskonale wie, że nie jest niczemu winna. Również w jej niewinność wierzą znajomi z pracy oraz Alessander. Wszystkie dowody wskazują na nią, ponieważ to z jej komputera i poczty wysłano wiadomość z katalogiem. Niestety kobieta nie potrafi usiedzieć na miejscu i postanawia znaleźć dowody na swoją niewinność. Dodatkowo Alessander wynajmuje prywatnego detektywa, który ma w tej całej akcji pomóc oczyścić jego ukochaną. Tak, dobrze czytacie. Sasha i Alessander zostają parą. Oczywiście są między nimi kłótnie lecz szybko godzą się za pomocą łóżka.  

W tej części dowiemy się kto tak naprawdę był zamieszany w całą tą aferę i dlaczego posunął się aż tak daleko. Zapewne zdziwicie się tak samo jak i ja, gdy czytałam książkę. Szkoda, że tu dużo opisać nie mogę, ponieważ musiałabym zdradzić całą historię. 
Niestety denerwowało mnie to, że zbyt dużo niedomówień jest pomiędzy bohaterami. Ale może przeszkadza mi to dlatego, że jestem taką osobą, że od razu wyjaśnia wszystkie skomplikowane sprawy. 
Ważna uwaga to taka, że książki należy przeczytać w takiej kolejności jak zostały napisane. Inaczej nie będziecie wiedzieli o co chodzi. Drugi tom bardzo ściśle wiąże się z pierwszym. W sumie jest to jego kontynuacja.
Czy polecam “Negatyw szczęścia”? Trudno mi powiedzieć. Spodziewałam się czegoś lepszego, ale jeżeli ktoś lubi grube książki z małą czcionką. Zachęcam do przeczytania. Może się spodoba cała historia.  

Jeden komentarz do “#72 Ludka Skrzydlewska – “Negatyw szczęścia. Fine” Tom 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *