Wspomnienia lat ’90 – moda

Moda lat 90 była szalona, nietypowa i.. bardzo kolorowa. Patrząc na modę w dzisiejszych czasach możemy stwierdzić, że wtedy była kiczowata. Mimo wszystko tamte ubrania powracają do nas wielkimi krokami. Dzisiaj na ulicach możemy zaobserwować Panie ubrane w legginsy, czy w kurtki skórzane, oraz wiele osób nosi spodnie i bluzy dresowe. Marynarki, krótkie topy – które teraz są hitem, obszerne swetry – to kolejne przykłady ubrań z lat 90, które są modne dzisiaj. Kolory, które można było najczęściej zobaczyć to odcienie niebieskiego, błękitu (wtedy modne było wszystko co jeansowe), czarnego oraz szarości.

Jak możecie zauważyć, a może wiele z Was pamięta tamte czasy moda była dziwna, ale.. najbardziej zapamiętana przez projektantów mody. Warto czasami zajrzeć do gazet, bądź programów o modzie – zaobserwujemy tam wiele detali z lat 90. Mówiło się, że to są “szalone lata 90” i ja się z tym jak najbardziej zgadzam ! Nie tylko moda była szalona, ale także i zabawy oraz muzyka z tych lat !

6 thoughts on “Wspomnienia lat ’90 – moda

 • 12 września, 2014 o 13:03
  Permalink

  Zdecydowanie moda była wtedy szalona, podobno wraca powoli 😉

  Odpowiedz
  • 13 września, 2014 o 09:37
   Permalink

   Powraca i to wielkimi krokami 🙂

   Odpowiedz
 • 12 września, 2014 o 13:17
  Permalink

  Kolejny ciekawy wpis 🙂
  Mam wrażenie,że moda częściowo wraca- np krótkie topy i bralety,spodnie we wzory,a także dresy-w których wychodzi się bez problemu "na ulicę" 😉

  Odpowiedz
  • 13 września, 2014 o 09:38
   Permalink

   Każdy narzekał na tamtą modę, a teraz co.. 🙂 Połowa osób nie wie, że ona pochodzi z lat 90 🙂

   Odpowiedz
  • 13 września, 2014 o 09:38
   Permalink

   ..tylko potrzeba na to czasu 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *