NASZE MIESZKANIESTYL ŻYCIA

Zmień wystrój swojego mieszkania – kup plakaty!

Chyba nikt nie lubi pustych ścian w mieszkaniu, prawda? W momencie, gdy coś powiesimy na ścianie dane pomieszczenie staje się przytulniejsze i cieplejsze. W sklepach stacjonarnych jak i internetowych znajdziemy mnóstwo dekoracji ściennych, zaczynając od zegarów, obrazów, kończąc na ramkach ze zdjęciami. Ale to nie wszystko! Ja proponuję wam coś można powiedzieć, że spersonalizowanego! Co to takiego? Plakaty! Jest ich tak duży wybór, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Ja uwielbiam jak coś wisi na ścianie. Zazwyczaj są to obrazy, albo właśnie plakaty. Od kiedy trafiłam na stronę Gallerix moje wnętrze nabrało jakiegoś innego charakteru. Mam to szczęście, że do czarnej ściany można dobrać mnóstwo różnych dodatków. Powinno być to dla mnie ułatwieniem w dekorowaniu wnętrza, prawda? Nic bardziej mylnego! Na tej stronie plakatów ściennych jest tak dużo, że zanim coś się wybierze, to mijają godziny.

W końcu po długim czasie udało się znaleźć trzy plakaty związane z Maltą, do nich dobraliśmy białe ramki. Salon od razu zmienił się i stał się w jakiś sposób miejscem, w którym się przyjemnie spędza wolne popołudnia i przyjmuje gości.

Jeżeli i wy szukacie czegoś do dekoracji salonu, sypialni czy innego wnętrza w waszym domu czy mieszkaniu – z całego serca polecam właśnie Gallerix. Ja korzystałam z ich sprzedaży kolejny raz i zapewne nie ostatni! A tak na koniec to wpadajcie na stronę z mapami, tam będziecie mogli zaprojektować swoją własną!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *