KSIĄŻKI

#27 Carrie Elks – “Wiosna w sercu”

Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu czytałam książkę “Miłość zimową porą”. Opowiadała ona o studentce, która marzyła o karierze w Hollywood. Tą studentką była Kitty. Tym razem poznamy najstarszą siostrę bohaterki z poprzedniej książki – Lucy. Czy jej przygody będą równie ciekawe jak młodszej z sióstr? Czy książka mi się spodobała? Czytajcie dalej…
Carrie Elks - "Wiosna w sercu"

Lucy jest prawniczką, ale jest też piękną, inteligentną i bardzo ambitną kobietą. Nie lubi zmian, ma wszystko pod kontrolą, nie pozwala sobie na szaleństwa. Do swojej pracy podchodzi bardzo uczciwie i z zaangażowaniem. Jej pracodawca bardzo ceni sobie jej wkład w to wszystko co robi i uważa ją za bardzo dobrego pracownika. Pewnego dnia przejmuje sprawę dotyczącą spadku, a dokładniej ma walczyć o szkocki zamek. Jej klientem będzie przystojny Lachlan, który namiesza jej nie tylko w głowie ale i w życiu. Wspólna praca nad sprawą, mnóstwo spotkań i wyjazdów będzie zbliżało tych dwoje do siebie. Oczywiście na początku każde z nich będzie starało się trzymać dystans, lecz jest między nimi tak duża siła przyciągania, że powoli ulegają jej. Lucy pierwszy raz złamie swoje zasady. Łamiąc je może stracić wszystko to co kocha, czyli swoją pracę. Mimo wszystko ryzykuje i wdaje się w romans ze swoim klientem. 

Jak potoczy się dalej sprawa spadku? Czy Lucy przyzna się swojemu pracodawcy do romansu z klientem? Warto przeczytać książkę!

Zajrzyj również tu:
1. Jarosław Jakimowicz – “Życie jak film”
2. Majka Milejko – “Klub fanek W.M – Oliwia”
3. Miłość, zrozumienie, przyjaźń – książki idealne dla nastolatek

Jeden komentarz do “#27 Carrie Elks – “Wiosna w sercu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *