#30 Liszewska, Kornacki – “Podaruj mi szczęście”
I znowu trafiłam na serię książek, z których ja mam ten ostatni tom. Oczywiście zastanawiałam się czy czytać, czy może
Read MoreI znowu trafiłam na serię książek, z których ja mam ten ostatni tom. Oczywiście zastanawiałam się czy czytać, czy może
Read MoreW długie i chłodne wieczory, szczególnie te tuż przed Świętami, uwielbiam czytać książki. Muszą one być lekkie, ze śniegiem i
Read More“Choinka cała w śniegu”, o której Wam zaraz napiszę, pochodzi z cyklu ‘Cztery płatki śniegu’. Jest to trzeci i ostatni
Read MoreNie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu czytałam książkę “Miłość zimową porą”. Opowiadała ona o studentce, która marzyła o karierze
Read MoreJedną książkę Agaty Przybyłek mam już za sobą. Uznałam, że była ona najlepszą książką jaką czytałam. W paczce świątecznej otrzymałam
Read MoreJeden dzień i książka przeczytana. Jarosława Jakimowicza lubię od dawna – no dobra, od kiedy obejrzałam “Młode Wilki”. Wydaje mi
Read MoreKsiążki dla nastolatek wcale nie muszą być nudne. Oczywiście jest to inna lektura niż dla nas – dorosłych, lecz na
Read More“Klub fanek W.M” to książka dla nastolatek jak i rodziców. Z niej każdy wyniesie coś dobrego. Rodzice przekonają się, że
Read MoreBudowanie przyjaźni, radzenie sobie z trudnymi problemami jak choroba mamy czy też próba wrobienia w przestępstwo, układanie relacji z ojcem,
Read MoreJakiś czas temu w moje ręce wpadła książka inne niż te, które czytałam do tej pory. Oczywiście opowiada ona o
Read More