KSIĄŻKI

Milena Wójtowicz – “Tobie się uda”

Bardzo lubię czytać książki, przy których można się pośmiać. Dodatkowo lubię historie, które od samego początku wciągają tak bardzo, że nie chce się odłożyć książki na później. “Tobie się uda”, to książka, którą pochłania się w mig.

Iwona jest piękną kobietą, która wraz ze swoim mężem mieszka w dużym domu. Małżeństwo nie ma potomstwa, za to oboje mają dobrą pracę jak i hobby, które jest odskocznią od codzienności. Wydaje się, że ich życie jest idealne – być może… Wszystko się układa do pewnego czasu. Najpierw okazuje się, że mąż Iwony wyjeżdża w Bieszczady, nieco później spływa na nią informacja, że ona ma zostać w domu z ciotką Anatolą. Jest to rodzina męża, której w ogóle nie zna. Niby dni mijają spokojnie, gdy nagle okazuje się, że sąsiad Iwony nie żyje. Na domiar złego po okolicy krążą plotki, że ta młoda kobieta miała z nim romans.

Kto zabił sąsiada? Czy Iwona faktycznie miała z nim romans? Co wspólnego z małżeństwem kobiety będzie miała ciotka Anatola? Tego dowiecie się czytając tą książkę.

W tym momencie zaczynają się prawdziwe perypetie, z których nie raz zaśmiejemy się w głos. Policja, oskarżenia, domysły, wścibstwo sąsiadów to wszystko sprawi, że książkę pochłoniemy w jednej chwili. Autorka świetnie połączyła wątek kryminalny z wątkiem romantycznym.

Osobiście polecam “Tobie się uda”. Mam nadzieję, że i wam ta książka przypadnie do gustu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *