POMYSŁY NA PREZENTYSTYL ŻYCIA

Perfumy jako idealny prezent nie tylko dla kobiety.

Chyba każdy mężczyzna lubi obdarowywać swoją ukochaną jakimiś małymi prezencikami. Nie ważne czy jest ku temu okazja, czy jej nie ma dostajemy od naszych mężów, partnerów perfumy, biżuterię, kwiaty bądź bieliznę. Jest to bardzo miły gest, niespodzianka, wywołanie uśmiechu na naszej twarzy, ale również fakt iż nasz ukochany myśli o nas nawet wtedy, gdy jest z dala od domu. Każda kobieta uwielbia dostawać prezenty, prawda? 
Wielu Panów zastanawia się czy kosmetyki są dobrym prezentem dla kobiety. Wydaje im się, że taka niespodzianka będzie źle odebrana przez ich ukochaną, bądź że nie trafią w upodobania swoich Pań. Oczywiście istnieje możliwość, że wybiorą coś do pielęgnacji skóry, na co może być uczulona owa dama, lecz wbrew pozorom jest bardzo łatwo kupić kobiecie kosmetyk. Moja rada? Po pierwsze – sprawdź jakie kosmetyki używa. Po drugie – wybierz się z nią do drogerii, dzięki temu zobaczysz czym się zachwyca. A może powie Ci co by chciała, ale nie kupi, bo… (i tu wymieni milion powodów).
Perfumy jako idealny prezent nie tylko dla kobiety.

Kosmetyki czy perfumy są idealnym, uniwersalnym i neutralnym prezentem. Wiele razy mamy wątpliwości co do zakupu jakiejś drobnostki dla kogoś dla nas ważnego, bliskiego. W drogeriach mamy tyle różnych marek kosmetycznych, oraz zestawów upominkowych, że czasami sami nie wiemy co wybrać, mimo wszystko zachęcam do zakupu kosmetyków na prezent. W końcu każda osoba używa jakichś ‘mazidełek’ bądź perfum, prawda?
Perfumy – dla mnie to idealny pomysł na prezent. Warunek jest jeden – musimy wiedzieć jakie perfumy, zapachy dana osoba lubi. I tu rada – zawsze zwracaj uwagę na te zapachy, które lubi osoba obdarowana. Twój gust się w tym przypadku nie liczy.

Perfumy należą do luksusowych prezentów, więc robiąc niespodziankę ukochanej osobie nie musisz już kupować dodatków, wystarczy że perfumy zapakujesz w jakiś elegancki kartonik, najlepiej ze wstążeczką.

Jest kilka złotych rad dla kupujących perfumy jako prezent:
1. Perfumy kupuj tylko tym osobom, których upodobania znasz, czyli najczęściej bliskiej rodzinie, bądź dobrym przyjaciołom.
2. Nie kupuj modnych zapachów, tylko takie jakie podobają się osobie, której zamieszasz zrobić prezent (to, że Tobie się jakiś zapach podoba, innej osobie nie musi).
3. Nie słuchaj sprzedawców, bo oni będą namawiali Cię na jakieś zapachy używając argumentów: ‘są modne’, ‘dużo osób kupuje’. Kupując perfumy najważniejszy jest Twój wybór i znajomość osoby, której robisz prezent!
4. Nie kupuj podróbek – to nic, że zapach jest taki sam, lecz nie masz pewności jak długo się utrzymuje i czy owy zapach nie zmienia się z czasem. Również nie wiesz czy uczula (bywa tak, że podróbki perfum uczulają)
5. To może nie rada, ale… mała pomoc – jeżeli masz problem z wyborem zapachu – podaruj kartę podarunkową – masz wtedy pewność, że dana osoba ucieszy się bardziej niźli wtedy, gdy jakimś cudem nie trafisz w jej gust.

 „Perfumy to niewidoczny, niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju dodatek w sferze mody, który zapewnia przybycie kobiety i wciąż pobrzmiewa, gdy ona już odeszła”


Więcej na: KobietaWieLepiej.pl

2 komentarze do “Perfumy jako idealny prezent nie tylko dla kobiety.

  • W dobrych sklepach internetowych możemy nabyć markowe perfumy za przystępne pieniądze. Niektóre punkty oferują je wręcz za bezcen. Trudno powiedzieć skąd pochodzą, ale jedno jest pewne, mogą być tańsze nawet o kilkadziesiąt złotych. Jeżeli ktoś nie potrafi zrezygnować z markowych zapachów, powinien rozejrzeć się w sklepach online i poszukać możliwie najtańszych. Ja osobiście wybieram markowe sklepy, kiedy mąż jest sponsorem nigdy nie jestem wybredna 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *