ROZWÓJ OSOBISTYSAMOROZWÓJ

Żyj chwilą ! Nie żałuj niczego !

Czym jesteś starsza, tym częściej myślisz o tym co było kiedyś. Zaczynasz żałować, że czasu nie można cofnąć. Z chęcią byś zmieniła wiele rzeczy, ale niestety już się nie da. 
Podejście do życia zmienia się wraz z upływem lat.. 

 1. Bądź szczęśliwa !

Żyj dla siebie, a nie dla innych. Miej odwagę mówić “nie”. Jeżeli Twoja praca Cię nie uszczęśliwia, albo jesteś w związku, który Cię męczy – nie masz na co czekać. Zrób coś, aby to zmienić.. Zastanów się czego Ty chcesz i jakie są Twoje cele. Realizuj je, nie patrząc na przeszkody. 

2. Rodzina na pierwszym miejscu !

Praca jest bardzo ważna, dzięki niej zdobywamy doświadczenie, spełniamy się zawodowo, a co najważniejsze – mamy pieniądze, bez których jest ciężko żyć. Mimo wszystko staraj się dużo czasu spędzać z bliskimi osobami. Pamiętaj, że życie jest bardzo krótkie. Nie wiesz co się wydarzy jutro, dlatego weź urlop i wyjedź gdzieś z ukochaną osobą. Korzystaj z wolnych chwil. Pamiętaj – bliskość sprawia, że jesteś szczęśliwa !

3. Okazuj uczucia !

Boisz się odrzucenia, zranienia – dlatego nie powiesz koledze co czujesz do niego? A może masz bardzo sympatyczną sąsiadkę, ale jej tego nigdy nie powiedziałaś? Błąd ! Wyrażaj swoje uczucia jak najczęściej. Pokaż innym, że ich lubisz i kochasz. Nie czekaj aż będzie za późno. 

4. Miej przyjaciół !

Utrzymuj kontakty z osobami, którzy akceptują Cię taką jaka jesteś. Bliskie relacje z takimi osobami to coś bezcennego !

Stosuj te cztery zasady, a nigdy nie będziesz żałowała, że czegoś nie zrobiłaś ! Pamiętaj – szczęśliwa będziesz wtedy, gdy będziesz realizowała swoje plany i marzenia ! Szczęśliwa kobieta, 
to i szczęśliwy mąż i dzieci !! 

Jeden komentarz do “Żyj chwilą ! Nie żałuj niczego !

  • Ja mam chyba inaczej – bo jestem zadowolona z miejsca, w którym jestem teraz. A popełnionych błędów też nie żałuję, bo wszystkie mnie czegoś nauczyły.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *